Blog search

Rozpruła się pieluszka, odpadła napka? BetterLand pomoże! Za free!

Rozpruła się pieluszka, odpadła napka? BetterLand pomoże! Za free!

Drodzy rodzice, poznajcie naszą nową akcję - naprawę pieluszek wielorazowych! Gdy coś się rozpruje, odpadnie, czy nie do końca wiadomo jak z pieluszkowym uszkodzeniem sobie poradzić możecie śmiało przysłać pieluszkę bezpośrednio do naszej szwalni. 

Nasz zespół doświadczony w szyciu produktów wielorazowych postara się najlepiej jak umie naprawić uszkodzenie. 

W przypadku prostych uszkodzeń jak brak napki czy rozprucia - poradzimy sobie z tym od ręki. Kiedy sytuacja będzie wymagała więcej działań - skonsultujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy przebieg naprawy.

Ile zapłacę za naprawę:

  • wypadły napki - uzupełniamy je za darmo!

(przed wysyłką pieluszki upewnij się czy posiadamy twój system napek)

  • rozprucia, wychodzące nitki - zszywamy za darmo!

  • gumki - płacisz za koszt gumek!

  • sytuacje, gdy trzeba załatać czy zrekonstruować pieluszkę - ponosisz jedynie koszt dodatkowego materiału, jeśli jego użycie jest konieczne. Wcześniej powiadomimy Cię o kosztach. 

Jak otrzymam naprawioną pieluszkę:

Naprawioną pieluszkę odeślemy z Twoim następnym zamówieniem :) lub za 13 zł odeślemy ją do wybranego paczkomatu. 

Kto może za darmo odesłać pieluszkę? 

Na razie naprawiamy bezpłatnie pieluszki i podpaski zakupione w naszym sklepie. W przyszłości planujemy naprawiać także pieluszki zakupione u innych producentów. W sytuacjach indywidualnych dla naszych stałych klientów będziemy robić wyjątek i po wcześniejszym uzgodnieniu  naprawiać  pieluszki  zakupione  w innych sklepach. 

Co mogę zrobić w zamian? 

Oferujemy naszą pracę za darmo - z dobrego serca, ale prosimy Cię polecaj w zamian BetterLand na grupach kosmetycznych, Zero Waste i pieluszkowych. Bądź aktywnym klientem BetterLand na fb i Instagramie.

Dzięki temu nasza firma może się rozwijać i oferować odpowiedzialny biznes. 

Czego nie gwarantujemy? 

Nie gwarantujemy, że wszystko naprawimy. Jak już pewnie dobrze wiesz, istnieje wiele systemów pieluszkowych, napek, gumek etc. Zrobimy co w naszej mocy i włożymy w to dużo serca. Ale maszyna nie człowiek i może nas nie posłuchać. Materiał też nie zawsze tak chce się układać, jak byśmy tego sobie życzyli. Nie gwarantujemy nic, poza naszym zaangażowaniem i próbą pomocy. Jeśli to nie jest dla Ciebie ok, to nie wysyłaj. Pracujemy na wzajemnym szacunku. 

Ile będę czekać na naprawę? 

Uważamy, że tydzień powinien nam wystarczyć, ale nie wiemy jeszcze jaka będzie skala napraw. 

Skoro robimy to za darmo, to będziemy wdzięczni, jeśli nie będziesz nas popędzać. Jesteśmy tylko ludźmi. 

ZGŁOŚ PIELUSZKĘ DO NAPRAWY >> 

Artykuł dodano dnia: 2021-01-08 by Paweł Poloch Home, Poradnik, Pieluszki wielorazowe 1528

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie