Blog search

Moc ciekawostek o BetterLand :)

Moc ciekawostek o BetterLand :)

Zobaczcie, jak to u nas jest od kuchni.
Nasz zespół stale się powiększa o nowe osoby. Dziś chcę Wam przedstawić dwie wspaniałe Sylwie, które będą odpowiedzialne za kluczowe sprawy w naszej firmie:

MARKETING i SPRZEDAŻ. Obie kochają ekologię. A Sylwia od sprzedaży, była naszą klientką prawie od początku istnienia firmy.

Jestem bardzo szczęśliwy dlatego, że z dziewczynami wyznajemy te same wartości i jesteśmy spokojni o to, czy BetterLand nie skręci w złym kierunku. To dla mnie bardzo ważne.

Na koniec jedna anegdota i garść ciekawostek, o które często pytają mnie klienci na stoisku targowym.
- obecnie na umowę o pracę w firmie pracuje ponad 15 osób!
- do tego około 15 osób wspiera nas w ramach umów zlecenie: są to studenci, mamy, które chcą "dorobić" lub podwykonawcy,
- każdy pracownik do końca kwietnia planuje swój dwutygodniowy urlop. W miejsce urlopowiczów wchodzą pracownicy "sezonowi",
- staramy się zatrudniać osoby, którym bliska jest ekologia. Na kluczowe stanowiska jest to warunek konieczny,
- każdy pracownik ma 30% rabat na zakupy, a dodatkowo każda zatrudniona kobieta na starcie, jeśli tylko chce, otrzymuje w prezencie kubeczek menstruacyjny lub zestaw ekologicznych podpasek.

Anegdota:
Jestem bardzo znany z tego, że moje rozmowy kwalifikacyjne są długie i wyczerpujące. Pytam o bardzo wiele rzeczy. Kocham po prostu poznawać ludzi i zależy mi, by do zespołu włączyć odpowiednie osoby. Często na koniec słyszę, że ktoś był pierwszy raz na takiej rozmowie.

Jednak można zaskoczyć i mnie. Sylwia, która wesprze sprzedaż w naszej firmie, przeprowadziła ze mną aż trzy rozmowy a na koniec zapytała, czy poddam się specjalnemu testowi psychologicznemu FLIS. Celem testu było znalezienie obszarów współpracy oraz takich, w których mogą wystąpić problemy. :)

Oczywiście się zgodziłem. W obecności trenera przeszliśmy kilkugodzinny profesjonalny test. To było świetne doświadczenie. :)

Okazało się, że jesteśmy idealnie stworzeni do współpracy! :)

(zdjęcie zrobiła gazeta: EkoDostawcy)

Artykuł dodano dnia: 2019-11-15 by Paweł Poloch Home, O nas 900

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie