Blog search

Wywiad dla Wysokich Obcasów!

Wywiad dla Wysokich Obcasów!

Ale się cieszymy!


W jednym z sobotnich wydań Wysokich Obcasów, Gosia udzieliła obszernego wywiadu o kubeczkach menstruacyjnych.

Kto widział i czytał artykuł ?

Jeśli potrzebujecie więcej informacji i porad to zapraszamy na naszego bloga.Dodatkowo, zawsze służymy pomocą przy dobraniu odpowiedniego modelu :)

Możesz napisać do Gosi: cupfitterka@betterland.pl lub wypełnić formularz.

Artykuł dodano dnia: 2019-09-26 by Paweł Poloch Home, O nas 981

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie