Blog search

Zaoszczędziliśmy 30 tysięcy kartonów!

Zaoszczędziliśmy 30 tysięcy kartonów!

30 tysięcy !! - tyle OD STYCZNIA 2019 roku musielibyśmy kupić kartonów...

0 - tyle kupiliśmy kartonów i wypełnień dzięki determinacji i współpracy z lokalnymi firmami, sąsiadami, przyjaciółmi i odbiorem kartonów od klientów.

100 TYSIĘCY - tyle kartonów w sumie zaoszczędzimy w 2019 roku!

Jeśli w Twojej piwnicy nagromadziła się spora ilość kartonów oraz litrowych słoików i chcesz dać im drugie życie, skontaktuj się z nami! Zamówimy kuriera, który odbierze je od Ciebie, a my zapakujemy w nie kolejne ekologiczne produkty dla Klientów. :) 

Artykuł dodano dnia: 2019-07-04 by Paweł Poloch Home, O nas 1437

O autorce / autorze ;)

Paweł Poloch.jpgWłaściciel sklepu, od początku do 2013 roku współtworzył pierwszą w Polsce społeczną szkołę demokratyczną TRAMPOLINA oraz przyczynił się do powstania Fundacji Edukacja Demokratyczna. Przedsięwzięcie wzmocniło i otworzyło drogę do powstania szkół demokratycznych w całej Polsce. Do dziś wspiera członków grup inicjatywnych szkół demokratycznych oraz propaguje szkoły demokratyczne i rodzicielstwo w bliskości. 

Był przewodniczącym i vice przewodniczącym Kół Naukowych propagujących pedagogikę społeczną oraz ekologię. Uczestniczył w wielu konferencjach, prowadził badania a także odczytywał wiele referatów.

Drogeria Ekologiczna to kolejne wyzwanie wynikające z zamiłowania do eko stylu życia, ale także do prowadzenia i tworzenia innowacyjnych przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość na lepszą. Większość naszych zysków przeznaczamy na dalszy rozwój naszych pasji i zainteresowań innowacjami i problemami społecznymi. Już niedługo powstanie sklep internetowy ze zdrowa żywnością oraz Fundacja Better Land: http://www.betterland.pl 

Komentarze

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie