Hairy Tale Cosmetics

Hairy Tale Cosmetics 

Hairy Tale Cosmetics to polska marka kosmetyków autorstwa Agnieszki Niedziałek – włosomaniaczki, blogerki i twórczyni kanału WWWLOSY.PL oraz właścicielki sklepu z najlepszymi kosmetykami do włosów napieknewlosy.pl.

Każdy produkt powstał po to, by sprostać indywidualnym potrzebom włosów i skóry głowy. Tworząc Hairy Tale Cosmetics stawiamy na naturalne receptury o najwyższej jakości, idące w parze ze skutecznością działania. Bierzemy pod uwagę problemy, z którymi borykamy się na co dzień:

  • Mycie w twardej wodzie;
  • smog i inne zanieczyszczenia;
  • szybkie tempo życia.

Zależy nam, by każdy pokochał swoje włosy, wydobywając z nich naturalne piękno.

Dobre praktyki

Marka Hairy Tale Cosmetics produkowana jest w Polsce. Kosmetyki opracowujemy w nowoczesnym laboratorium we współpracy z ekspertami w dziedzinie dermatologii, trychologii, biotechnologii i technologii kosmetycznej.

Nasze produkty są tworzone z myślą o codziennej pielęgnacji problematycznej skóry głowy. Ich skuteczność testowana jest w Centrum Dermatologii Symbiosis. Zdrowa skóra głowy to podstawa dla zdrowych włosów, dlatego włączamy w spektrum ich działania skuteczność przeciw Malassezia furfur, Staphylococcus aureus czy Staphylococcus epidermidis.

Innowacyjne składy opieramy na najwyższej jakości surowcach. Wiele ekstraktów pozyskujemy ze świeżych owoców oraz niewykorzystanych produktów przemysłu spożywczego w myśl idei less-waste.

Dbamy o środowisko!

Jesteśmy zgłoszeni do BDO (Baza Danych Odpadowych) – nasz nr rejestrowy BDO: 000144917. To znaczy, że dokładamy się do recyklingu naszych opakowań.

Nasze kosmetyki są biodegradowalne, co oznacza, iż nie zanieczyszczają środowiska. Są bezpieczne dla dróg wodnych, zwierząt i roślin.

Wszystkie zamówienia pakujemy z myślą o jak najmniejszej szkodzie dla środowiska!

Do zabezpieczenia produktów w paczkach używamy w pełni biodegradowalnych, rozpuszczalnych w wodzie, wykonanych ze skrobi chrupków skropak. Można je utylizować poprzez kompostowanie razem z innymi odpadami roślinnymi.

Cały czas staramy się udoskonalać nasze pakowanie, unikając dodatkowego generowania odpadów, dlatego kartonowe pudełka przetwarzamy na w pełni ekologiczny wypełniacz, stanowiący dodatkowe zabezpieczenie zamawianych przez Was kosmetyków!

There are no products in this category

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie