compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Hairy Tale Cosmetics

Hairy Tale Cosmetics

Hairy Tale Cosmetics to polska marka kosmetyków autorstwa Agnieszki Niedziałek – włosomaniaczki, blogerki i twórczyni kanału WWWLOSY.PL oraz właścicielki sklepu z najlepszymi kosmetykami do włosów napieknewlosy.pl.

Każdy produkt powstał po to, by sprostać indywidualnym potrzebom włosów i skóry głowy. Tworząc Hairy Tale Cosmetics stawiamy na naturalne receptury o najwyższej jakości, idące w parze ze skutecznością działania. Bierzemy pod uwagę problemy, z którymi borykamy się na co dzień:

  • Mycie w twardej wodzie;
  • smog i inne zanieczyszczenia;
  • szybkie tempo życia.

Zależy nam, by każdy pokochał swoje włosy, wydobywając z nich naturalne piękno.

Dobre praktyki

Marka Hairy Tale Cosmetics produkowana jest w Polsce. Kosmetyki opracowujemy w nowoczesnym laboratorium we współpracy z ekspertami w dziedzinie dermatologii, trychologii, biotechnologii i technologii kosmetycznej.

Nasze produkty są tworzone z myślą o codziennej pielęgnacji problematycznej skóry głowy. Ich skuteczność testowana jest w Centrum Dermatologii Symbiosis. Zdrowa skóra głowy to podstawa dla zdrowych włosów, dlatego włączamy w spektrum ich działania skuteczność przeciw Malassezia furfur, Staphylococcus aureus czy Staphylococcus epidermidis.

Innowacyjne składy opieramy na najwyższej jakości surowcach. Wiele ekstraktów pozyskujemy ze świeżych owoców oraz niewykorzystanych produktów przemysłu spożywczego w myśl idei less-waste.

Dbamy o środowisko!

Jesteśmy zgłoszeni do BDO (Baza Danych Odpadowych) – nasz nr rejestrowy BDO: 000144917. To znaczy, że dokładamy się do recyklingu naszych opakowań.

Nasze kosmetyki są biodegradowalne, co oznacza, iż nie zanieczyszczają środowiska. Są bezpieczne dla dróg wodnych, zwierząt i roślin.

Wszystkie zamówienia pakujemy z myślą o jak najmniejszej szkodzie dla środowiska!

Do zabezpieczenia produktów w paczkach używamy w pełni biodegradowalnych, rozpuszczalnych w wodzie, wykonanych ze skrobi chrupków skropak. Można je utylizować poprzez kompostowanie razem z innymi odpadami roślinnymi.

Cały czas staramy się udoskonalać nasze pakowanie, unikając dodatkowego generowania odpadów, dlatego kartonowe pudełka przetwarzamy na w pełni ekologiczny wypełniacz, stanowiący dodatkowe zabezpieczenie zamawianych przez Was kosmetyków!

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Zapach Naturalny
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj
Ładowanie...