compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
SOXO

SOXO

Firma SOXO została założona w Polsce w 2001 roku i aktualnie działa na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym, dostarczając produkty do ponad 30 krajów.

Marka SOXO jest doskonale rozpoznawalna na rynku tekstyliów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Oferuje szeroki asortyment wyrobów tekstylnych, począwszy od skarpet i kapci po termofory. Korzysta wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dostarczając najwyższej jakości produkty.

Główna siedziba firmy znajduje się w Sopocie, natomiast asortyment SOXO dostępny jest w ponad 10 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju oraz ponad 2000 w Europie i na świecie.

Produkty SOXO, cechujące się różnorodnością kolorów i wzorów oraz wszechstronnością modeli, zaprojektowane są tak, aby zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Markę SOXO tworzy zgrany zespół młodych, dynamicznych ludzi ze świeżymi pomysłami i nowoczesnym podejściem do realizowanych zagadnień. Zespół kładzie szczególny nacisk na przewidywanie potrzeb Klientów i spełnianie ich oczekiwań.

 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Filtruj
Ładowanie...