compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Resibo

Resibo

Dołącz do ludzi ceniących sobie naturalną pielęgnację skóry. Poznaj kosmetyki Resibo i odkryj piękno płynące z natury.

Skuteczność to nasze drugie imię. Wprowadzamy na rynek tylko takie kosmetyki, z których jesteśmy w 100% zadowoleni. Chcemy też, aby pielęgnacja sprawiała Ci radość. Była wyczekanym momentem czułości tylko dla siebie. Czerp z niej radość.

Resibo - polskie kosmetyki naturalne

Marka Resibo powstała w myśl idei bliskości z naturą. Dbanie o środowisko – nawet poprzez najmniejsze działania, które mogą przyczyniać się do jego ochrony – jest dla nas niezmiernie istotne. Zwracamy uwagę na bezpieczny dla przyrody sposób pozyskiwania surowców. Kosmetyki Resibo nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają składników odzwierzęcych. Opakowania naszych produktów tworzymy w duchu less waste – umożliwiają powtórne wykorzystanie. Poznaj nasze polskie kosmetyki naturalne i wejść do świata świadomej i skutecznej pielęgnacji!

Coraz więcej osób szuka zdrowych, bezpiecznych, polskich kosmetyków naturalnych, zawierających drogocenne składniki pozyskiwane w ekologiczny sposób. Takie właśnie są produkty Resibo. Przykładamy dużą wagę do wyboru wartościowych i wyselekcjonowanych składników, które zadbają o potrzeby każdej skóry. Nasze kosmetyki nie zawierają agresywnych komponentów i szkodliwych substancji chemicznych. W ich skład wchodzą natomiast naturalne oleje, masła, ekstrakty, które wnikają w głąb skóry, nawilżają ją, chronią, łagodzą podrażnienia, minimalizują powstawanie niedoskonałości. Nie maskują skórnych problemów, ale pomagają je rozwiązywać.


Resibo to marka nie tylko naturalna, ale i wegańska – na każdym etapie produkcji działamy z poszanowaniem praw zwierząt i środowiska.

Pielęgnację mamy w naturze

Kochamy naturę – nie bez powodu tworzymy wegańskie kosmetyki. Nie testujemy ich na zwierzętach. Wybieramy surowce, których pozyskanie jest bezpieczne dla środowiska. Potwierdzają to certyfikaty Vegan i PETA Cruelty Free&Vegan, które znajdziesz na naszych opakowaniach. Staramy się też produkować mniej plastiku i papieru. Coraz częściej sięgamy po szkło i aluminium. Korzystamy z tworzyw HDPE i PCR – materiałów, które można ponownie przetworzyć. W ciągu 10 lat ograniczymy zużycie plastiku o blisko 20 ton i o tyle samo papieru.

Historia jednego opakowania

A co, gdyby wprowadzić odrobinę sztuki do świata kosmetyków? My to zrobiliśmy! Każde opakowanie opowiada indywidualną historię. Designerskie ilustracje podkreślają unikatowość kosmetyków. Akcentują ich skuteczność oraz działanie. Oko, twarz, usta – artystyczna kreska podpowie Ci, jakiej części ciała dedykowany jest konkretny produkt. Podpowie też, jak skutecznie działa na skórę. Wprowadzamy serie produktów, gdzie każdą z nich rozpoznasz po dedykowanym kolorze. Wszystko po to, abyś sprawnie mógł odnaleźć swój ulubiony produkt.

  • Pielęgnacja włosów

    Marzysz o pięknych i lśniących włosach? Wypróbuj nasze naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy!

  • Pielęgnacja twarzy

    Szukasz polskich kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy? Zwróć uwagę na naturalne kosmetyki Resibo!

  • Pielęgnacja ciała i dłoni

    Szukasz polskich kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała? Zwróć uwagę na produkty Resibo, czerpiące z natury!

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Filtruj
Ładowanie...