Blog search

Cupfitterka - wprowadzamy nowe słowo, nową profesję, zobacz co znaczy. Może dotyczy Ciebie?

Cupfitterka - wprowadzamy nowe słowo, nową profesję, zobacz co znaczy. Może dotyczy Ciebie?

BetterLand, lider w sprzedaży kubeczków menstruacyjnych renomowanych marek, wprowadza nowe słowo: cupfitterka. Co oznacza? Najkrócej cupfitterka to pani, która na podstawie wywiadu potrafi dobrać klientce odpowiedni kubeczek menstruacyjny oraz pomóc jej w sytuacji pojawiających się problemów. 

Kto to jest cupfitterka?

Najkrócej to pani, która na podstawie wywiadu potrafi dobrać klientce odpowiedni kubeczek menstruacyjny oraz pomóc jej w sytuacji pojawiających się problemów. To swego rodzaju doradca menstruacyjny każdej kobiety. 

Nasza firma będzie pomagać chętnym Paniom i sprzedawcom sklepów specjalistycznych wyszkolić się na profesjonalną cupfitterkę. 

Kto może być cupfitterką? Sprawdź, może nią jesteś? 

  1. Kobieta, która sama używa kubeczka menstruacyjnego oraz testowała co najmniej kilka renomowanych marek, takich jak: Lady Cup, Lunette, Lilly Cup, Yuuki, Genial Day, MeLuna, Mooncup i inne. 
  2. Bardzo dobrze zna budowę kobiecego ciała. 
  3. Potrafi sama zmierzyć szyjkę macicy, wie, od czego zależy jej ułożenie i umie wytłumaczyć innej osobie, jak to zrobić. 
  4. Jest osobą etyczną, a także potrafi zachować poufność. Odznacza się wysokim poziomem kultury osobistej.
  5. Używa specjalistycznego nazewnictwa. 
  6. Wie, jak dobrać kubeczek menstruacyjny dla różnych kobiet. Przeszła np. odpowiednie szkolenie. 
  7. Potrafi przeprowadzić wywiad, kojarzyć fakty, ale przede wszystkim jej celem jest: pomagać i sprawiać, by dni menstruacji były przyjemne. 
  8. Zna przeciwwskazania do noszenia kubeczków menstruacyjnych. Wie także, że są różne inne metody ochrony podczas okresu. 
  9. Bardzo dobrze orientuje się w nowościach i trendach związanych z kubeczkami menstruacyjnymi. 

Czy są już cupfitterki w Polsce? 

Z pewnością. Być może nie zajmują się doradzaniem kubeczków zawodowo, ale to znakomicie potrafią. Niewątpliwie najbardziej znaną cupfitterką w Polsce jest Małgorzata Jackowska-Poloch z BetterLand, która każdego dnia doradza wielu paniom w wyborze kubeczka. Służy także pomocą, gdy "ten pierwszy raz" jest inny, niż kobieta to sobie wyobrażała. 

Cupfitterki są już obecne na wielu blogach i forach. 

Wkrótce będziemy chcieli szkolić profesjonalne cupfitterki

Już teraz w niektórych sklepach stacjonarnych są dostępne kubeczki menstruacyjne. Sklepów cały czas przybywa. Nasza firma często najpierw szkoli osoby z danego sklepu, najczęściej przekazuje darmowy kubeczek sprzedawczyni. 

Tu znajduje się lista sklepów, w których można kupić kubeczek menstruacyjny stacjonarnie: https://www.drogeria-ekologiczna.pl/192_gdzie-kupic-kubeczek-menstruacyjny-stacjonarnie.html 

Artykuł dodano dnia: 2018-01-08 by BetterLand Home, Poradnik, Kubeczek Menstruacyjny 5333

O autorce / autorze ;)

Komentarze

Porównać 0
Wyświetleń
Dalej

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie