compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Konserwant ekologiczny z kokosa, AMTicide Coconut, 500 ml, Esent
search

Konserwant ekologiczny z kokosa, AMTicide Coconut, 500 ml

AMTicide® Coconut powstaje w wyniku fermentacji owoców Cocos nucifera (Coconut) z Lactobacillus.
w wyniku tego procesu powstaje niepodrażniający,skuteczny i co równie ważne naturalny produkt, o własnościach konserwujących skutecznie zastępujący parabeny.

Produkt wolny od GMO. Nie stosowano  etoksylowania, napromieniowania, sulfonowania, obróbki tlenkiem etylenu, uwodorniania.

AMTicide® Coconut skutecznie hamuje rozwój grzybów w tym pleśni i drożdży. Jest rewelacyjnym uzupełnieniem konserwantu z rzodkiewki (Leucidal). Po zmieszaniu oba preparaty stanowią zgrany duet chroniący wyroby kosmetyczne , tak przed bakteriami jak i pleśniami.

Poza właściwościami konserwującymi preparat ma działanie nawilżające i kondycjonujące tak pożądane w preparatach do pielęgnacji tak skóry jak i włosów.

AMTicide® Coconut jest skuteczny w szerokim zakresie typowych warunków produkcji kosmetyków i środków higieny osobistej. Stwierdzono, że produkt jest stabilny termicznie do temperatury 70 ° C i aktywny zarówno w warunkach kwasowych (pH 3), jak i zasadowych (pH 8).

Stosowanie:

Zalecane stężenie produktu w gotowym wyrobie do 2%, w stosunku do preparatów konserwujących wydaje się to dużą dawką, należy mieć jedna na uwadze, żej est to produkt naturalny, o dodatkowych właściwościach pielęgnacyjnych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Konserwant ekologiczny z kokosa, AMTicide Coconut, 500 ml, Esent

2 osób kupiło 4 sztuk

268,91 zł
Cena jednostkowa: 537,82 zł litr
Shop.BetterLandGlobal 6 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 6 pkt. za zakup
Blisko

AMTicide® Coconut powstaje w wyniku fermentacji owoców Cocos nucifera (Coconut) z Lactobacillus.
w wyniku tego procesu powstaje niepodrażniający,skuteczny i co równie ważne naturalny produkt, o własnościach konserwujących skutecznie zastępujący parabeny. Produkt wolny od GMO. Nie stosowano  etoksylowania, napromieniowania, sulfonowania, obróbki tlenkiem etylenu, uwodorniania.

Ostatnie sztuki w magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...