compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Limitowany zestaw: "Odkryj Aleppo": mydło w płynie z Aleppo + naturalna gąbka + woda różana + mydło 4%, Najel
search

Zestaw limitowany: "Odkryj Aleppo", mydła z Aleppo, naturalna gąbka, woda różana.

Odkryj wielowiekową tradycję tworzenia mydeł z Aleppo i ciesz się działaniem i jakością wybranych produktów! Zestaw idealny na prezent!

W skład zestawu wchodzą:

 • 1x Mydło w płynie z Aleppo z certyfikatem COSMOS ORGANIC * 500ml
 • 1x Mydło z Aleppo 5% * 190g
 • 1x Woda różana, z róży damasceńskiej certyfikowana COSMOS ORGANIC ** 200ml:
 • 1x Gąbka naturalna ŚRÓDZIEMNOMORSKA Ø 9-10cm

Składniki:

Mydło w płynie z aleppo z 5% olejku laurowego
INGREDIENTS: AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE*, GLYCERIN, POTASSIUM LAURELATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POTASSIUM HYDROXIDE.* Wykonane przy użyciu ekologicznych składników. 99% naturalnego pochodzenia całości. 13% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego. Cosmos Organic certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos

Mydło z Aleppo
INGREDIENTS: SODIUM OLIVATE*, AQUA, SODIUM LAURATE*, SODIUM HYDROXIDE.* Składnik z rolnictwa ekologicznego.
99,5% wszystkich składników pochodzi z naturalnego pochodzenia
79,4% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego

Woda różana, z róży damasceńskiej
INGREDIENTS : ROSA DAMASCENA (ROSE) FLOWER WATER*, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, GERANIOL, CITRONELLOL.

* składniki z upraw ekologicznych 99,85% naturalnego pochodzenia całości. 99,65% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego. Cosmos Organic certyfikowany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos

Najel

Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Mydło wykonuje się przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. Najel posiada własną produkcję rolną- 14 gajów oliwnych. Dolina drzew laurowych znajduje się pomiędzy dwoma pasmami górskimi w pobliżu Wybrzeża Morza Śródziemnego.

Marka Najel budowana jest poprzez wymianę wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych, zdrowych kosmetykach. Przekazują nam w najprostszej formie to, co Matka Natura ma nam do zaoferowania. 

Aby budować zaufanie z klientami, Najel informuje o wszelkich zmianach w produktach i sytuacji geopolitycznej.

Podstawowe wartości Najel

 • Natura- kosmetyki wytwarzane są tradycyjnymi metodami, które pozostały niezmienione od wieków.
 • Rolnictwo- posiadają 10.650 drzew oliwnych, których hodowla jest ściśle kontrolowana przez nich samych. Jest to gwarancją niezawodności wszystkich kosmetyków.
 • Rzetelność- opierają się na profesjonalnych relacjach z klientami.
 • Zaufanie- jest dla nich najważniejsze.
 • Skuteczność- jest kluczem do zadowolenia klienta. Produkty są wytwarzane i dystrybuowane przez około czterdzieści osób.


Regularne testowanie produkcji

Firma współpracuje z laboratoriami, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Pierwsze inspekcje przeprowadzane są w Syrii. W pierwszej kolejności analiza fizyko-chemiczna. Następnie, przy każdej produkcji, przeprowadzane są stałe kontrole. We Francji zwracają się do zewnętrznych laboratoriów, aby kontrolować każdy produkt końcowy przed jego wejściem na rynek: testy dermatologiczne i testy biodegradowalności detergentów.

SAS NAJJAR kontroluje cały proces produkcyjny, od uprawy owoców do produktu końcowego. Są jedynym producentem w Aleppo, który uzyskał certyfikat Ecocert Greenlife. Dzięki tradycyjnym i rzemieślniczym metodom produkcji w Aleppo w północnej Syrii oliwa z oliwek pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno. W ten sposób zachowują wszystkie korzystne właściwości oliwy, w przeciwieństwie do wielu prasowań na gorąco, które często są wykorzystywane do produkcji mydła. Oliwa z oliwek i olej laurowy, które stanowią rdzeń produktów, jest testowany przez Ecocert.

Etapy produkcji Mydła Aleppo

Faza 1. Zmydlanie zaczyna się od podgrzewania wody i wodorotlenku sodu w ogromnym kotle do określonej temperatury. Następnie dodaje się oliwę z oliwek, którą podgrzewa się przez 12 godzin. Jednym z głównych atutów jest to, że podgrzewanie następuje przez destylację parową, co oznacza, że ​​można kontrolować temperaturę.

Faza 2. Następnego dnia podgrzewa się zawartość kotła, mieszając ją i dodając olej laurowy (który został najpierw przefiltrowany).

Faza 3. Cały preparat przepłukuje się kilka razy świeżą wodą aby usunąć wszelkie ślady substancji żrących. Woda jest usuwana z kotła i poddane recyklingowi. Etapy te są częścią zmydlania. Olej przekształca się w cząsteczki mydła przez naturalną reakcję chemiczną pomiędzy olejami i wodorotlenkiem sodu.

Faza 4. Otrzymaną pastę mydlaną rozprowadza się w basenie i wygładza na powierzchni. Po zastygnięciu, cięta jest na bloki mydła. Każde mydło jest następnie ręcznie tłoczone znakiem Najel.

 

Faza 5. Następnie mydła są ostrożnie przenoszone na palety i podzielone pod względem zawartości procentowej oleju laurowego, przed wprowadzeniem do wentylowanego pomieszczenia, z dala od słońca. Tak zaczyna się 9-miesięczny proces suszenia. Podczas gdy mydła utleniają się na powierzchni i nabierają koloru żółtego/brązowego, od wewnątrz kolor pozostaje oliwkowo-zielony.

etapy%20produkcji%20myd%C5%82a%20Najel%2

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
COF05NJ/4
Nowy
 • Cosmebio
  TAK
 • Cosmos Organic
  TAK
 • EcoCert
  TAK
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • Łagodne składniki myjące
  TAK
 • Odpowiednie dla wegan
  TAK
 • ean13
  3760061221802
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Limitowany zestaw: "Odkryj Aleppo": mydło w płynie z Aleppo + naturalna gąbka + woda różana + mydło 4%, Najel

51 osób kupiło 85 sztuk

102,26 zł
Cena jednostkowa: 102,26 zł szt
Shop.BetterLandGlobal 2 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 2 pkt. za zakup
Blisko

Zestaw limitowany: "Odkryj Aleppo", w skład którego wchodzą: mydła z Aleppo, naturalna gąbka i woda różana. Odkryj wielowiekową tradycję tworzenia mydeł z Aleppo i ciesz się działaniem i jakością wybranych produktów! Zestaw idealny na prezent!

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...