compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Najel - oryginalne mydła Aleppo

NAJJAR specjalizuje się w całości w kosmetykach naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Pod marką Najel oferujemy kosmetyki do całego ciała, w tym mydła Aleppo, wykonane przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. 

NAJJAR specjalizuje się w całości w kosmetykach naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Pod marką Najel oferujemy kosmetyki do całego ciała, w tym mydła Aleppo, wykonane przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. 

Filozofia

Marka Najel pochodzi z wymiany wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naszych kosmetykach naturalnych i zdrowych, które przychodzą, po prostu, od źródła. 

• Unikalne Kosmetyki: SAS | NAJJAR jest producentem prawdziwego mydła Aleppo, którego składniki są całkowicie naturalne i organiczne. Z jej produktów naturalnie odżywczych, Najel przynosi, w najprostszej postaci, wszystkie korzyści, które Matka Natura ma do zaoferowania. 

• Badania i Rozwój: Nieustannie poszukuje nowych składników z rodzajem do skóry właściwości, że dzięki naszej wiedzy, możemy następnie przekształcić się w produkcie kosmetycznym rywalizować żadna inna. Ponadto stosujemy specjalistyczny chemik formułowanie nowych kosmetyków. 

• przejrzystości i identyfikowalności: 30% naszych produktów są testowane i certyfikowane przez Ecocert Greenlife.

Nasza firma jest dystrybutorem Najel w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem hurtowym przejdź na stronę: www.eko-dystrybutor.pl 

Dystrybutor Najel

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...