compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wkładki laktacyjne Soft Moon

Wkładki laktacyjne Soft Moon

Wielorazowe wkładki laktacyjne Soft Moon są bardzo delikatne dla wrażliwej skóry a jednocześnie zapewniają doskonałą chłonność. W linii Soft Moon znajdziecie zarówno profilowane jak i proste wkładki laktacyjne.

Marka SoftMoon była dopracowywana wiele lat. Cechuje ją wysoka jakość odpowiednio dobranych, certyfikowanych materiałów, odpowiednie obszycie i piękne wzory stworzone z myślą o kobietach. 

Nasza firma od początku wspierała firmy produkujące pieluszki wielorazowe i zachęciła do szycia najpierw podpasek wielorazowych a następnie wkładek laktacyjnych. 

Historia podpasek wielorazowych to historia SoftMoon. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Oeko-Tex Standard
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Wełniane wkładki laktacyjne LanaCare

Wełniane wkładki laktacyjne - to wkładki na każdą porę roku Zazwyczaj wkładki laktacyjne kojarzą się nam z jednorazowymi białymi krążkami, które mają za zadanie wchłaniać wyciekające mleko i chronić biustonosz przed zamoczeniem. Jednak istnieją wkładki laktacyjne, które potrafią o wiele więcej - to wkładki laktacyjne LanaCare z wełny merynosów:

blog video icon

Artykuł

Jak prać wełniane wkładki laktacyjne i inne wełniane wyroby LANACare?

Wełniane wkładki laktacyjne, otulacze oraz ubrania wymagają innego traktowania niż produkty z innych materiałów. Delikatna wełna merynosów, całkowicie czysta i naturalna, warta jest odrobiny troski, ponieważ zapewnia ciału niesamowitą ochronę i komfort.

Ładowanie...