compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wielorazowe wkładki laktacyjne

Wielorazowe wkładki laktacyjne

Ekologiczne wkładki laktacyjne - wielorazowo = zdrowo! 

W tym dziale znajdziesz duży wybór wielorazowych wkładek laktacyjnych, których delikatność, chłonność i praktyczność sprawia, że Twoje brodawki będą odpoczywały i nabierały sił do kolejnego karmienia piersią. Oferujemy wkładki laktacyjne takich firm jak: Kokosi, Nappime, Pupeko, gdyż sami wypróbowaliśmy ich skuteczność i jakość. 

Wypróbuj wielorazowe wkładki laktacyjne! 

To najlepszy sposób na zbolałe i zmęczone brodawki. Przekonaj się jak dobrze korzystać ze sprawdzonych i tradycyjnych metod. Zapewni Ci to wielorazowe wkładki laktacyjne. 

 • Wkładki laktacyjne...
 • Wkładki laktacyjne KoKoSi
 • Wkładki laktacyjne...
 • Wkładki laktacyjne...

  Wielorazowe wkładki laktacyjne Mommy Mouse charakteryzują się delikatnym materiałem, doskonałą chłonnością oraz wesołymi wzorami.

 • Wkładki laktacyjne...

  Wielorazowe wkładki laktacyjne Soft Moon są bardzo delikatne dla wrażliwej skóry a jednocześnie zapewniają doskonałą chłonność. W linii Soft Moon znajdziecie zarówno profilowane jak i proste wkładki laktacyjne.

  Marka SoftMoon była dopracowywana wiele lat. Cechuje ją wysoka jakość odpowiednio dobranych, certyfikowanych materiałów, odpowiednie obszycie i piękne wzory stworzone z myślą o kobietach. 

  Nasza firma od początku wspierała firmy produkujące pieluszki wielorazowe i zachęciła do szycia najpierw podpasek wielorazowych a następnie wkładek laktacyjnych. 

  Historia podpasek wielorazowych to historia SoftMoon. 

 • Wkładki laktacyjne Magabi
 • Wkładki laktacyjne Pupus

  Wielorazowe wkładki laktacyjne Pupus. Dostępne są wkładki profilowane lub płaskie. Wkładki są nieprzemakalne. Wewnętrzna dzianina bambusowa doskonale wchłania wilgoć.

 • Wkładki laktacyjne Lulli

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Oeko-Tex Standard
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Wełniane wkładki laktacyjne LanaCare

Wełniane wkładki laktacyjne - to wkładki na każdą porę roku Zazwyczaj wkładki laktacyjne kojarzą się nam z jednorazowymi białymi krążkami, które mają za zadanie wchłaniać wyciekające mleko i chronić biustonosz przed zamoczeniem. Jednak istnieją wkładki laktacyjne, które potrafią o wiele więcej - to wkładki laktacyjne LanaCare z wełny merynosów:

blog video icon

Artykuł

Jak prać wełniane wkładki laktacyjne i inne wełniane wyroby LANACare?

Wełniane wkładki laktacyjne, otulacze oraz ubrania wymagają innego traktowania niż produkty z innych materiałów. Delikatna wełna merynosów, całkowicie czysta i naturalna, warta jest odrobiny troski, ponieważ zapewnia ciału niesamowitą ochronę i komfort.

Ładowanie...