Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Georganics

Naszym celem jest produkcja ekologicznego asortymentu z zakresu higieny jamy ustnej. Nasze produkty są naturalne, nietestowane na zwierzętach, niezawierające tworzyw sztucznych oraz przyjazne dla środowiska. Używamy jedynie składników czystych, pochodzących z organicznych źródeł, bezpiecznych dla każdego i zgodnych z naszymi zasadami.

Doświadczając problemów z ubytkami i próchnicą pomimo codziennego stosowania konwencjonalnych past do zębów zawierających fluor, zdecydowaliśmy się pójść do przodu, w stronę zdrowszego stylu życia, zmieniając nasze nawyki żywieniowe i sposób codziennej naturalnej higieny począwszy od jamy ustnej. Pierwszą naszą wątpliwość w środkach codziennej higieny stanowiły składniki, z których produkowane były popularne pasty do zębów. Niestety, jak się okazało nawet pasty pochodzące z naturalnych ekologicznych marek zawierają toksyczne dla nas składniki.


POCZĄTKI


W 2014 roku pojawił się pomysł produkowania pasty "domowej roboty" dla siebie oraz znajomych, przy użyciu zakupionych przez nas naturalnych składników. Następnie, nasza pasta trafiła na lokalne targowisko w Crystal Palace. Otrzymując wspaniały odzew od naszych pierwszych klientów, pociągnęliśmy produkcję dalej i zdecydowaliśmy w roku 2015 założyć firmę Georganics.


CZYM SIĘ ZAJMUJEMY


Naszym celem jest produkcja ekologicznego asortymentu z zakresu higieny jamy ustnej. Nasze produkty są naturalne, nietestowane na zwierzętach, niezawierające tworzyw sztucznych oraz przyjazne dla środowiska. Używamy jedynie składników czystych, pochodzących z organicznych źródeł, bezpiecznych dla każdego i zgodnych z naszymi zasadami.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie