compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Naturalne serum i olejki na końcówki włosów

Serum na końcówki

Zadbaj o końcówki włosów wykorzystując kosmetyki naturalne. Te części włosów są bardzo narażone na uszkodzenia, mróz i inne czynniki zewnętrzne – zwłaszcza jeżeli masz bardzo długie włosy. Wykorzystując serum i olejki na końcówki włosów (nie myl ich z olejami do olejowania włosów) możesz zadbać o ich kondycję, zapobiec rozdwajaniu i łamaniu końcówek.   

Polecamy produkty uznanych ekologicznych marek: Maternatura, Cztery Szpaki , Yope, Resibo. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Vegan
Biodegradowalny
Ilość w opakowaniu zbiorczym
Produkt Naturalny
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Naturalne szampony przeciwłupieżowe. [Przegląd]

Łupież to powszechny problem. Dotyka mężczyzn i kobiet. I choć bywa bagatelizowany, jest chorobą przewlekłą, na pojawienie się której wpływ ma wiele czynników. Jak pozbyć się łupieżu? I jaki szampon przeciwłupieżowy do pielęgnacji włosów wybrać? Oto nasze podpowiedzi.

blog video icon

Artykuł

Jak prawidłowo myć włosy?

Mycie włosów wydaje się być czynnością prostą, a jednak sporo osób popełnia błędy. Jeżeli nie masz pewności czy dobrze zajmujesz się swoimi włosami, mamy dla Ciebie kilka wskazówek.

blog video icon

Artykuł

Całe życie źle suszysz włosy?

To, w jaki sposób traktujemy włosy po umyciu, ma ogromny wpływ na ich kondycję. Często możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że same działamy im na szkodę.

blog video icon

Artykuł

Twoje włosy tracą blask po myciu?

Może być to spowodowane osadzaniem się na włosach minerałów z twardej wody. Ale nie martw się, bo bardzo łatwo jest temu zaradzić.

Ładowanie...