compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Papier śniadaniowy z woskiem sojowym, 23 m x 30 cm, If You Care
search
Papier śniadaniowy z woskiem sojowym, 23 m x 30 cm, If You Care
search

Papier śniadaniowy z woskiem sojowym, 23 m x 30 cm, If You Care

Papier śniadaniowy - ulubieniec twojej mamy - tylko w lepszej wersji! Wykonany z niebielonego papieru i powleczony 100% naturalnym woskiem sojowym, jest idealny do pakowania żywności, nie wpływa na smak. Konwencjonalny papier woskowany jest powlekany woskiem parafinowym - produktem na bazie ropy naftowej. Wosk sojowy jest czysty, bezpieczny, nietoksyczny, biodegradowalny i pochodzi z odnawialnych i zrównoważonych zasobów uprawianych przez amerykańskich rolników, co zapewnia im ekonomiczne wykorzystanie nadwyżek soi.

Podobnie jak wszystkie produkty papierowe If You Care, nasz papier woskowany jest całkowicie wolny od chloru, więc chlor i pochodne chloru nie są wrzucane do naszych jezior, rzek i strumieni.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
  • Opakowanie biodegradowalne
    TAK
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym
    12
  • ean13
    5060214480109
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Papier śniadaniowy z woskiem sojowym, 23 m x 30 cm, If You Care

70 osób kupiło 141 sztuk

35,56 zł
Cena jednostkowa: 35,56 zł szt
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Papier śniadaniowy - ulubieniec twojej mamy - tylko w lepszej wersji! Wykonany z niebielonego papieru i powleczony 100% naturalnym woskiem sojowym, jest idealny do pakowania żywności, nie wpływa na smak. Konwencjonalny papier woskowany jest powlekany woskiem parafinowym - produktem na bazie ropy naftowej. Wosk sojowy użyty w naszym papierze jest czysty, bezpieczny, nietoksyczny, biodegradowalny i pochodzi z odnawialnych i zrównoważonych zasobów uprawianych przez amerykańskich rolników, co zapewnia im ekonomiczne wykorzystanie nadwyżek soi.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...