compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Prezerwatywa SMOOTH, nawilżana, przezroczysta, z naturalnego lateksu, FAIR RUBBER, 1szt., Fair Squared
search
Prezerwatywa SMOOTH, nawilżana, przezroczysta, z naturalnego lateksu, FAIR RUBBER, 1szt., Fair Squared
search
Prezerwatywa SMOOTH, nawilżana, przezroczysta, z naturalnego lateksu, FAIR RUBBER, 1szt., Fair Squared
search

Prezerwatywa SMOOTH, nawilżana, przezroczysta, z naturalnego lateksu, FAIR RUBBER, 1szt., Fair Squared

Dodatkowe wrażenia na mokro z prezerwatywą Smooth od Fair Squared. Prezerwatywa Fair Squared Smooth to wyjątkowo wilgotna prezerwatywa do długiego intensywnego kochania. Dzięki anatomicznemu dopasowaniu i zbiorniczkowi Smooth zapewnia idealne dopasowanie i komfort noszenia, a dodatkowe nawilżenie powoduje odpowiedni "poślizg" podczas stosunku.

Ponadto wykonana z dobrej jakości naturalnej gumy prezerwatywa jest wegańska i zabezpieczona folią kompozytową z papieru. Oszczędza to dużo plastiku w porównaniu do konwencjonalnych folii prezerwatywowych. Bezpieczniejszy seks i mało odpadów.

Naturalny lateks, który jest przetwarzany na wysokiej jakości prezerwatywy Fair Squared, został wyprodukowany w systemie „fair trade”. Dostawca lateksu otrzymuje uczciwą marżę, która służy wyłącznie poprawie warunków życia i pracy pracowników plantacji i ich rodzin.

Parametry

 • nominalna szerokość: 53mm
 • długość: 180mm
 • grubość ścianki: 0,075 mm
 • z około 750 mg lubrykantu
 • ze względu na dużą elastyczność prezerwatywa dopasowuje się do penisa
 • przezroczysta, nawilżona i ze zbiorniczkiem
 • wegańska
 • neutralna dla klimatu
 • nie zawiera: kazeiny, glutenu i tiuramu.

Instrukcje

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
Używaj prezerwatywy tylko raz.
Nigdy nie używaj razem ze lubrykantami zawierającymi olej lub tłuszcz.
Postępuj zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami na ulotce dołączonej do opakowania.

Certyfikat

Nie wszystkie surowce, które FAIR SQUARED przetwarza, są ujęte przez organizację Fair Label e.V. (FLO). ponieważ istnieje zbyt wiele naturalnych składników. Jednym z tych surowców jest kauczuk naturalny (w postaci płynnej: lateks). Kauczuk naturalny uzyskiwany jest z soku tropikalnego drzewa “Hevea Brasiliensis”. Stowarzyszenie Fair Rubber e.V. postawiło sobie za cel, “przyczynić się do poprawy warunków pracy i życia głównych producentów gumy przez stosowanie zasad sprawiedliwego handlu.” Taki zapis znajdziemy w statucie. Ale co to znaczy? Fair Rubber dba o ludzkie dobro. Główni producenci naturalnego kauczuku - pracownicy plantacji i chłopi małorolni powinni otrzymać możliwość uczestniczenia w sprawiedliwym handlu. Niestety niskie ceny sprawiają, że niemożliwe dla nich jest, zapewnienie sobie i rodzinie godne życie taką pracą. W tym aspekcie pomaga Fair Rubber: Płacąc premię 0,50 € za kg kauczuku zapewnia w miarę możliwości, pokrycie kosztów produkcji. Ponadto dzięki zasadom sprawiedliwego handlu otrzymują niewielką swobodę do posunięć poprawiających ich warunki pracy i życia. O zastosowaniu tej premii decyduje FLO: Przez zarząd związku rolników małorolnych, lub na plantacjach przez gremium, które składa się z wybranych przedstawicieli załogi i zarządu. Produktami FAIR SQUARED, które zostały certyfikowane przez Fair Rubber e.V. są prezerwatywy, kubeczki menstruacyjne i inne produkty z naturalnego lateksu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
4910604
Nowy
 • Kraj pochodzenia
  Niemcy
 • Odpowiednie dla wegan
  TAK
 • Fair Rubber
  TAK
 • ean13
  4260663812549
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Prezerwatywa SMOOTH, nawilżana, przezroczysta, z naturalnego lateksu, FAIR RUBBER, 1szt., Fair Squared

30 osób kupiło 86 sztuk

4,16 zł
Cena jednostkowa: 4,16 zł szt
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Dodatkowe wrażenia na mokro z prezerwatywą Smooth od Fair Squared. Prezerwatywa Fair Squared Smooth to wyjątkowo wilgotna prezerwatywa do długiego intensywnego kochania. Dzięki anatomicznemu dopasowaniu i zbiorniczkowi Smooth zapewnia idealne dopasowanie i komfort noszenia, a dodatkowe nawilżenie powoduje odpowiedni "poślizg" podczas stosunku.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...