compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Żel do masażu, lubrykant, ZIELONA HERBATA, łagodzący, regenerujący, certyfikowany FAIRTRADE, ZERO WASTE, 150 ml, Fair Squared
search
Żel do masażu, lubrykant, ZIELONA HERBATA, łagodzący, regenerujący, certyfikowany FAIRTRADE, ZERO WASTE, 150 ml, Fair Squared
search

Żel do masażu, lubrykant, ZIELONA HERBATA, łagodzący, regenerujący, certyfikowany FAIRTRADE, 150 ml, Fair Squared

Naturalny żel do masażu i lubrykant w jednym. Łatwo rozpuszczalny w wodzie. Produkt służy do pielęgnacji ciała i jest odpowiedni do masażu. Przyjemna i delikatna wegańska formuła z zieloną herbatą ze sprawiedliwego handlu Fairtrade pomaga złagodzić napięcie fizyczne i zregenerować skórę. Zielona herbata jest znana i ceniona w chińskiej medycynie od wieków, za jej działanie odmładzające i lecznicze. Może być stosowany jako lubrykant do prezerwatyw. Produkt jest łagodny i nie wpływa na równowagę pH pochwy.

CERTYFIKATY

Fairtrade International, krótko FLO, jest centralną organizacją narodowych organizacji Fairtrade. Ta organizacja została założona w roku 1997 w Bonn, z zamiarem połączenia wielu różnych marek i norm sprawiedliwego i uczciwego handlu. FLO składa się z dwóch gałęzi:

FLO e.V. opracowuje warunki i zasady, które muszą być spełnione, żeby otrzymać certyfikację Fairtrade. FLO-CerT (FLO certyfikacja) kontroluje dotrzymywanie tych zasad. To bardzo ważne, aby zapewnić, że handel jest naprawdę "fair".

Międzynarodowy system Fairtrade składa się dzisiaj z trzech sieci producentów, 25 narodowych organizacji Fairtrade, FLO e.V. i FLO-CERT. Organizacje Fairtrade przyznają znak jakości w poszczególnym kraju. W Niemczech jest to na przykład TransFair e.V., w Szwajcarii fundacja Max Havelaar i w Austrii Fairtrade Austria. Sieci producentów reprezentują wiele różnych grup producentów w Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji (CLAC: Coordinadora Latinoamericana y del Caribe de Comercio Justo, AFN: African Fairtrade Network und NAP: Network of Asian Producers).

Pieczęć międzynarodowego stowarzyszenia “The Vegan Society” z siedzibą w Birmingham znajduje się globalnie nie tylko na produktach kosmetycznych, ale również na artykułach spożywczych, odzieży, produktach czyszczących i innych produktach. Gwarantuje ona, że w ogóle nie zawierą one zwierzęcych substancji. Produkty FAIR SQUARED są certyfikowane przez Vegan Society i spełniją ich normy. Poniżej wykaz norm:

• Zwierzęce składniki: Wytwórcy i producenci tego certyfikowanego produktu nie mogą stosować produktów zwierzęcych lub zwierzęcych produktów obocznych w produktach lub przy produkcji.
• Doświadczenia na zwierzętach: Opracowanie lub wytwarzanie produktu nie może uwzględniać lub nie mogło uwzględniać doświadczeń na zwierzętach. Ani we własnym imieniu firmy, ani w imieniu innych, którzy tę firme kontrolują.
• Genetycznie modyfikowane organizmy: Opracowanie lub wytwarzanie genetycznie modyfikowanych organizmów nie może obejmować lub nie mogło obejmować genów zwierzęcych lub substancji pochodzących od zwierząt. Produkty, których geny zostały zmienione, muszą być jako takie oznaczone.

Organizacja European Vegetarian Union szacuje, że w Europie żyje między 2% a 10% wegetarian. Większą część stanowią kobiety (Porównanie kobiet do mężczyzn wynosi 4,3 do 1). Popyt na produkty wolne od pochodzenia zwierzęcego wzrósł gwałtownie w ostatnich latach. Ten trend utrzymuje się szczególnie u młodych osób. Według badania firmy badawczej Mintel co piąty w wieku 16 -24 lat kupuje alternatywę do mięsa. Etycznie motywowani wegetarianie i weganie zwracają uwagę na to, że ich kosmetyki wolne są od produktów pochodzenia zwierzęcego. Dlatego ważne jest, że cała sieć dostawców i producentów jest odpowiednio dostosowana do wegan. Obejmuje to również klej i taśmę do pakowania bez pochodzenia zwierzęcego lub brak wykorzystywania zwierząt przy zbiorach surowców.

Skład:

INCI: Aqua, Sucrose (Cane Sugar*), Camellia Sinensis Leaf Extract (Green Tea*), Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Lactate, Latic Acid, Fragrance, Limonene, Linalool, Citral

W tym składniki pochodzące ze sprawiedliwego handlu (FAIRTRADE):

 • cukier trzcinowy - z Indii;
 • zielona herbata - z Indii.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
4910030
Nowy
 • Natrue
  TAK
 • Vegan
  TAK
 • Fair Trade
  TAK
 • Ilość w opakowaniu zbiorczym
  8
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Nietestowany na zwierzętach
  TAK
 • Halal
  TAK
 • Łagodne składniki myjące
  TAK
 • W szklanym opakowaniu
  TAK
 • ean13
  4260365851679
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Żel do masażu, lubrykant, ZIELONA HERBATA, łagodzący, regenerujący, certyfikowany FAIRTRADE, 150 ml, Fair Squared

142 osób kupiło 230 sztuk

51,09 zł
Cena jednostkowa: 340,77 zł litr
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Blisko

Naturalny żel do masażu i lubrykant w jednym. Łatwo rozpuszczalny w wodzie. Produkt służy do pielęgnacji ciała i jest odpowiedni do masażu. Może być stosowany jako lubrykant do prezerwatyw. Produkt jest łagodny i nie wpływa na równowagę pH pochwy.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!
Ładowanie...