compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Organiczny suchy olejek do ciała, twarzy i włosów, Oil Lala, 100 ml, oOlution
search
Organiczny suchy olejek do ciała, twarzy i włosów, Oil Lala, 100 ml, oOlution
search

Organiczny suchy olejek do ciała, twarzy i włosów, Oil Lala, 100 ml, oOlution

Olejek Lala to tajna broń wszystkich uzależnionych od pielęgnacji ciała, którzy kochają produkty wielofunkcyjne. Można go nakładać na ciało, twarz i włosy, aby zapewnić głębokie odżywienie i lekki zapach.

Odżywia - Zmiękcza - Wzmacnia - Rozświetla

53 oleje roślinne - duża różnorodność dla naprawdę skutecznej pielęgnacji:

 • rośliny o działaniu odżywczym:
  Avocado Oil, Safflower Seed Oil, Coconut Oil, Prickly Pear Extract, Macadamia Oil, Neem Oil, Vanilla Extract

 • rośliny o działaniu naprawczym:
  Sweet Almond Oil, Andiroba Oil, Borage Oil, Calendula Extract, Calophyll Oil, Hemp Oil, Copaiba Oil, Desert Date Oil, Linseed Oil, Nigella Oil, Olive Oil, Daisy Extract, Perilla Oil, Sunflower Oil

 • rośliny o działaniu ochronnym:
  Argan Oil, Calendula Oil, Passion Fruit Oil, Jojoba Oil, Loofah Oil, Marula Oil, Kalahari Melon Oil, Hazelnut Oil, Nut Oil, Tiger Nut Oil, Green Tea Oil

 • rośliny o działaniu rozświetlającym:
  Apricot Oil, Buriti Oil, Camelina Oil, Carrot Extract, Goji Extract, Lily Extract

 • rośliny o działaniu przeciwutleniającym:
  Sea Buckthorn Oil, Baobab Oil, Blackcurrant Oil, Pumpkin Oil, Watercress Extract, Pomegranate Oil, Laurel Bay Oil, Moringa Oil, Walnut Oil, Evening Primrose Oil, Physalis Extract, Plum Oil, Musk Rose Oil, Tocopherol, Vine Extract, Red Vine Extract

Legenda: Ekologiczne oleje i masła roślinne - Ekologiczne ekstrakty roślinne - 100% naturalne proszki - Ekologiczna woda owocowa - Ekologiczne olejki eteryczne - Inne składniki pochodzenia naturalnego i gwarantowane, niepochodzące z oleju palmowego

Ingredients : Safflower seed oil, Macadamia nut oil, Sunflower seed oil, Carrot root extract, Sea Buckthorn fruit extract, Goji extract, Physalis extract, Calendula extract, Vine extract, Watercress extract, Lily extract, Sweet almond oil, Coconut oil, Brazil Nut Oil, Baobab Seed Oil, Linseed Oil, Evening Primrose Oil, Argan Oil, Borage Oil, Rose Hip Oil, Pomegranate Oil, Andiroba Oil, Vanilla Extract, Olive Oil, Rapeseed Oil, Perilla Oil, Passion Fruit Oil, Hemp Oil, Moringa Oil, Green Tea Oil, Kalahari Melon Oil, Marula Seed Oil, Avocado Oil, Pumpkin Seed Oil, Desert Date Oil, Coconut Oil, Apricot Kernel Oil, Blackcurrant Seed Oil, Nigella Oil, Daisy Flower Extract, Copaiba Oil, Loofah Oil, Neem Seed Oil, Calophylla Oil, Camelina Oil, Jojoba Oil, Walnut Oil, Plum Oil, Hazelnut Oil, Tiger Nut Oil, Buriti Oil, Prickly Pear Extract, Tocopherol (Vitamin E), Perfume, Citral, Linalool (Naturally contained in the 100% vegetable fragrance)

Sposób użycia:

Na ciało: wielofunkcyjny olejek Oil Lala nanieś na czystą, suchą skórę i wmasuj do wchłonięcia. Twoja skóra będzie głęboko odżywiona i delikatnie pachnąca (bez tłustego wykończenia, bez czekania na ubieranie). Możesz użyć tego olejku po ekspozycji na słońce, aby uzyskać wysublimowaną opaleniznę i ukojoną skórę.

Na twarzy: głęboko odżywia skórę, która potrzebuje więcej uwagi i łagodzi uczucie dyskomfortu.

Na włosy: można stosować przed i po myciu szamponem. Jako maskę przed myciem szamponem - nałóż na suche włosy i pozostaw do wchłonięcia przez co najmniej 15 minut dla głębokiego odżywienia. Po umyciu szamponem, aby chronić włosy i nadać im połysk i elastyczność: nałóż kilka kropli, aby zdyscyplinować, chronić i perfumować włosy. Plus: ten zabieg to graal dla wszystkich kręconych włosów! Oprócz naprawiania i nawilżania loków, modeluje je w celu uzyskania pięknych, giętkich, stylizowanych loków.

Firma oOlution

Powstała w 2010 roku z pragnienia założycielki Anne-Marie Gabelica do tworzenia kosmetyków bez żadnych kompromisów, z szacunkiem zarówno do naszej skóry jak i do planety.

Produkty oOlution są bogate w unikalną różnorodność roślin, zawierają od 20 do 70 aktywnych składników, są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie, wyprodukowane we Francji, bez oleju palmowego i bez składników wypełniających.

Pozwól swojej skórze wybrać to, czego potrzebuje:

Każda skóra jest inna i nie reaguje w ten sam sposób ani w sposób systematyczny na różne składniki. Jeśli dziś potrzebuje olejku z marchwi, może jutro będzie miała większe zapotrzebowanie na wodę cytrynową, która rozjaśni Twoją cerę? Twoja skóra nie ma tych samych potrzeb i tych samych drobnych problemów każdego dnia. Oferując jej różnorodność w 100% naturalnych składników, masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz!

Nasze rośliny są: nawilżające, regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne, detoksykujące, przywracające równowagę, oczyszczające, matujące, przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, przeciw przebarwieniom, wypełniające, rozświetlające, przeciw zmęczeniu, przeciw cieniom pod oczami.

Lista składników, których nie używamy:

 • 0% składników wypełniających.
  Wypełnianie produktu pielęgnacyjnego składnikami, które nie są potrzebne skórze i/lub są problematyczne dla środowiska, mówimy im stanowcze nie! W produktach do pielęgnacji skóry firmy oOlution każdy składnik i/lub składnik aktywny jest korzystny dla naszej skóry i w 100% naturalny.
 • 0% niebezpiecznych lub kontrowersyjnych składników.
  Jest nie do pomyślenia, aby firma oOlution tworzyła receptury ze składników szkodliwych dla naszej skóry i zdrowia. Dlatego nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
 • 0% oleju palmowego i pochodnych.
  Jesteśmy pierwszą marką kosmetyczną na świecie, która kategorycznie odmawia stosowania oleju palmowego i jego pochodnych we wszystkich naszych produktach. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę „Coup de coeur du jury” przyznawaną przez francuskie Ministerstwo Ekologii. Olej palmowy w kosmetykach stanowi 23% światowej produkcji. Uprawa palm jest odpowiedzialna za niszczenie bioróżnorodności w Indonezji i Afryce. W kosmetyce jest niestety wykorzystywana jako „wypełniacz” do tworzenia tańszych produktów do pielęgnacji skóry.
 • 0% produktów pochodzenia zwierzęcego: produkty wegańskie i wolne od okrucieństwa.
  Żadne zwierzę nie zostało, nie jest i nie zostanie wykorzystane ani skrzywdzone podczas tworzenia naszych produktów.

Etykieta Slow Cosmetics®

oOlution jest jednym z pionierów Slow Cosmetics®! Ruch Slow Cosmetics promuje ekologiczną i odpowiedzialną konsumpcję kosmetyków.

Sekret produkcji:

Większość naszych produktów powstaje w okolicach Aix-en-Provence lub w Alpach Wysokich.

Obserwacja natury i jej zrozumienie jest jedną z podstawowych zasad oOlution. Rolnictwo ekologiczne opiera się na tej samej idei rozumienia natury i ograniczonej interwencji człowieka. Dlatego wszyscy nasi producenci posiadają certyfikaty ekologiczne lub są pozyskiwani w sposób zrównoważony.

Na przykład nasz ekstrakt z maku, który można znaleźć w Feet Good, jest produkowany w pobliżu Gap przez rolnika ekologicznego. Olej buriti w oleju Lala, Plump It lub Beat It jest dziko zbierany. 70% naszych składników jest uprawianych we Francji, aby uzyskać świeże składniki, które spełniają najsurowsze normy ekologiczne. W przypadku składników produkowanych za granicą z taką samą starannością dba się o jakość. Tak jest na przykład w przypadku oleju kokosowego, który pochodzi z grupy ekologicznych rodzinnych gospodarstw na Filipinach.

 • Procesy produkcyjne uwzględniają dobroczynne działanie poszczególnych składników, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości dla skutecznej pielęgnacji.
 • Wszystkie oleje i masła roślinne są produkowane ekologicznie i są ekstrahowane przez pierwsze tłoczenie na zimno. Tłoczenie na zimno jest najszlachetniejszą metodą, ponieważ nie przegrzewa składnika, dzięki czemu zachowuje wszystkie jego zalety.
 • Wszystkie olejki eteryczne obecne w naszych produktach do pielęgnacji skóry są również produkowane ekologicznie, podobnie jak wody kwiatowe. Są starannie przetwarzane, aby zachować wszystkie ich zalety i różnorodność składników aktywnych. Destylacja z parą wodną umożliwia ekstrakcję olejków eterycznych i wód kwiatowych z roślin pod niskim ciśnieniem.
 • Aby zapewnić Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje, techniki produkcji i ekstrakcji są badane i oceniane, ponieważ oOlution chce oferować tylko najlepsze składniki. Praca na zimno ma zapewnić zachowanie wszystkich aktywnych składników olejków i roślin. Mydła poddawane są takiej samej obróbce jak oleje roślinne, a także są obrabiane na zimno. Zmydlanie na zimno wytwarza mydło, które intensywnie chroni i odżywia skórę.

Współpraca z ESATs i TerraCycle

Współpraca z ESAT polega na uczestniczeniu w zawodowej integracji osób niepełnosprawnych, ta inicjatywa również rozwinęła się odkąd współpracujemy z 3 ośrodkami. Wszystkie zwracane nam butelki i słoiki są wysyłane do tych ośrodków w celu umycia i ponownego użycia.

Opakowania jednorazowe, takie jak np. tuby, są wysyłane do TerraCycle, firmy specjalizującej się w upcyklingu odpadów. Odpady są przekształcane w użyteczne przedmioty (takie jak meble ogrodowe).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Ilość w opakowaniu zbiorczym
  12
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • Oil Palm Free
  TAK
 • Slow Cosmetics
  TAK
 • ean13
  0099461611573
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Organiczny suchy olejek do ciała, twarzy i włosów, Oil Lala, 100 ml, oOlution

12 osób kupiło 15 sztuk

159,99 zł
Cena jednostkowa: 1 599,90 zł litr
Shop.BetterLandGlobal 3 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 3 pkt. za zakup
Blisko

Olejek Lala to tajna broń wszystkich uzależnionych od pielęgnacji ciała, którzy kochają produkty wielofunkcyjne. Można go nakładać na ciało, twarz i włosy, aby zapewnić głębokie odżywienie i lekki zapach.

Odżywia - Zmiękcza - Wzmacnia - Rozświetla

Ostatnie sztuki w magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...