compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Wybierz kategorie
Naturalne męskie żele pod prysznic

Naturalne męskie żele pod prysznic i do kąpieli

Naturalne męskie żele pod prysznic, które znajdziecie w tym dziale wyróżniają się intensywnymi aromatami, dobrymi składami bazującymi na składnikach naturalnych oraz skutecznością. Spróbuj produktów dostępnych w tradycyjnej formie, a także mniej konwencjonalnej (za to bardzo ekologicznej), np. żeli pod prysznic w kostce.

Naturalne żele pod prysznic pomogą Ci zadbać o higienę, korzystnie będą oddziaływać na Twoją skórę a także sprawią, że kąpiel będzie bardzo przyjemna. 

Proponujemy najlepsze marki w dziedzinie męskich kosmetyków naturalnych: Pierpaoli, Bioturm, Naturalne Mydła Wiedeńskie, Shy Deer, Ben&Anna, Najel, Hagi, 4organic, Derma Man. 

Filtry

Filtruj wg ceny
Producenci
Cosmos Natural
BDIH
ICEA
Vegan
Biodegradowalny
Opakowanie biodegradowalne
Ilość w kartonie
Produkt Naturalny
Nordic Ecolabel
Zapach Naturalny
Przebadany na skórze wrażliwej
Przebadany na NI CH i K
Łagodne składniki myjące
Kraj pochodzenia
Filtruj

Powiązane artykuły na naszym blogu

blog video icon

Artykuł

Zioła na porost włosów

Zioła wpływają pozytywnie na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci. Mogą działać zbawiennie w walce z różnymi dolegliwościami. Zioła stosować możemy zarówno zewnętrznie - robiąc płukanki, jak i wewnętrznie - pijąc napary

blog video icon

Artykuł

Czy należy bać się ammonium lauryl sulphate (ALS)?

Ammonium lauryl sulphate to sól amonowa siarczanu alkoholu laurylowego (wzór chemiczny: CH3(CH2)10CH2OSO3NH4), syntetyczny składnik wielu kosmetyków myjących oraz detergentów, również tych z certyfikatami ekologicznymi. ALS wzbudza pewne kontrowersje - choć nie jest okrytym złą słąwą SLS (sodium lauryl sulphate), mimo to jest substancją o podobnym działaniu. Czy należy się jej obawiać?

Ładowanie...