compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki FiiLiT

FiiLiT to perfumy inspirowane podróżami, wytwarzane z naturalnych i ekologicznych składników. Każdy perfum jest niczym pamiętnik z podróży, który dzieli swoje wspomnienia, emocje i przeżycia. 

Każdy z zapachów posiada certyfikat Cruelty Free & Vegan a zapachy: Camina-Provence, Saudade-Amazonia oraz Waka-Madagascar mają dodatkowo certyfikat Cosmos Natural.

FiiLiT to perfumy stworzona z pasji do natury i podróży. Zapachy dobierane są w sposób nietuzinkowy i niekonwencjonalny, często przy użyciu bukietów nieznanych i ciekawych. Perfumy FiiLiT są również tworzone z materiałów pozyskiwanych w sposób naturalny i ekologiczny, z szacunkiem dla lokalnych społeczności i natury, tylko i wyłącznie od sprawdzonych, wyspecjalizowanych dostawców.  

Każdy zapach jest inspirowany jakimś krajem, a swoją paletą zapachów nawiązuje do jego historii i kultury. Składniki używane do produkcji zapachu również pochodzą z kraju który jest źródłem inspiracji. 

Perfumy FiiLiT pozwalają wybrać się na wakacje raz jeszcze, swoimi zapachami przywołują wspomnienia z podróży i zachęcają do kolejnych, śmiałych przygód. 

Każdy z zapachów posiada certyfikat Cruelty Free & Vegan a zapachy: Camina-Provence, Saudade-Amazonia oraz Waka-Madagascar mają dodatkowo certyfikat Cosmos Natural.

Czysta formuła:

Wszystkie zapachy powstały z myślą o przyszłych pokoleniach, jak również o naszym obecnym środowisku. FiiLiT to dom miłości do natury; marka uzyskała wyróżnienie Slow Cosmetic, które docenia ją za bycie odpowiedzialną, etyczną i wegańską oraz za posiadanie czystej formuły.

Marka FiiLiT wykorzystuje od 87% do 100% naturalnych surowców.

Marka nie jest certyfikowana jako „ekologiczna”: w rzeczywistości konsumenci często oceniają perfumy organiczne za rozczarowujące z powodu braku certyfikatu. Aby zapewnić, że perfum będzie długo utrzymywać się na skórze, zachowujemy frakcję surowców pochodzenia syntetycznego od 5 do 13%. Stosowane przez nas surowce pochodzenia syntetycznego to obecne w naturze molekuły. Używamy czystych cząsteczek dla środowiska i ciała.

Większość olejków eterycznych używanych w naszych zapachach pochodzi z BeHave, firmy Stéphane'a Piquarta, która pozyskuje producentów wyjątkowych i przyjaznych dla środowiska. Stéphane nawiązuje współpracę z lokalnymi organizacjami pozarządowymi, takimi jak Coeur de Forêt, Man & Nature, IRDNC, Homme et Environnement.

Poza tym używamy trochę alkoholu ORGANICZNEGO pochodzącego z pszenicy, a także z biologicznego olejku eterycznego, o ile pozwala na to sposób ekstrakcji.

Pragniemy stworzyć zapachową aurę, przesłanie, osobowość, przyjemność  oraz wartości etyczne i odpowiedzialne.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...