Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Shamasa

Marka produktów naturalnych o wysokiej jakości, w skład której wchodzą: Olejki, mydła, hydrolaty, glinki i masła.


Marka produktów naturalnych o wysokiej jakości, w skład której wchodzą: Olejki, mydła, hydrolaty, glinki i masła.


Poniższy tekst pochodzi ze strony głównej producenta, z artykułu dot. informacji o firmie.


Na początku były podróże i przyjaźnie :)


Każdy zakątek świata ma do zaoferowania coś fascynującego.


Nas ujęły kosmetyki, zioła i produkty które są tak oczywistą częścią kultur i ludzi, którzy ich używają.


Zafascynowani bogactwem roślin, ich właściwościami i pasją właścicieli firm którzy je produkują, zamarzyliśmy o własnej małej firmie, która połączy ten zachwyt produktami, wolność w działaniu i możliwość opowiedzenia o tym, wszystkim, którzy będą mieli otwartość poznania.


I tak powstała Shamasa.


Wieloletnia selekcja pochodząca ze sprawdzonych upraw i producentów dla których praca równa się pasja to teraz nasz asortyment.


Jakość produktu to dla nas priorytet, dlatego w tej kwestii nie uznajemy kompromisów i bardzo dbamy o pochodzenie produktów, które legitymują się certyfikatami gwarantującymi ich jakość.


Olejki, mydła, hydrolaty, glinki i masła z naszej oferty to arsenał pielęgnacyjny, który jest stałym rezydentem w naszej prywatnej łazience i sprawdza się zarówno do pielęgnacji skóry jak i włosów. Nieustannie testujemy nowości, które chcielibyśmy Wam pokazać, ale też chętnie słuchamy Waszych opinii i korzystamy z Waszych doświadczeń.


Wszystko, czego sami używamy z pełnym przekonaniem polecamy naszym klientom.


Niezwykle cenne i ważne są dla przyjaźnie zarówno te prywatne jak i wynikające z relacji biznesowych, dlatego znamy zarówno naszych dostawców jak i cieszymy się z możliwości poznania naszych klientów.


Do zobaczenia
Magdalena Łomozik


Kosmetyki naturalne SHAMASASkóra to nasza wizytówka zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i stan zdrowia, który odzwierciedla.


Nie od dziś także wiadomo, że to co na nią nakładamy, staje się częścią naszego organizmu i ma bezpośredni wpływ na jego funkcjonowanie.


W Shamasie cenimy siłę drzemiącą w naturze, chętnie korzystamy z jej mocy w różnych sytuacjach, dlatego też to, co oferujemy naszym klientom, to produkty na wskroś naturalne.


Produkty w naszej ofercie dobrane są tak, aby można było stworzyć z nich kompleksową opiekę dla każdego typu skóry na każdym etapie jej pielęgnacji.


Zimnotłoczone oleje to 100 % rośliny w produkcie, dlatego są tak bezpieczne a zarazem efektywne w działaniu.


Olejki, hydrolaty, masła, mydła czy glinki to sprawdzone i skuteczne produkty najwyższej jakości i w przystępnej cenie.


Ekologiczne opakowania i sposób aplikacji to przyjazna forma zarówno dbania o środowisko jak i higienicznego użytkowania produktów.


Nasza oferta skierowana jest do każdej grupy wiekowej, ponieważ naturalne produkty delikatnie wspierają piękno i zdrowie każdej skóry, włosów oraz paznokci. Wszystkie nasze produkty można stosować samodzielnie, ale ich skład zachęca do tworzenia własnych kosmetyków.


Ponieważ pielęgnacja to przede wszystkim przyjemność, w części naturalnych perfum zadbaliśmy także o zmysły.


Shamasa kocha zwierzęta, więc dbamy o to aby żadne z nich nie ucierpiało w związku z tworzeniem naszych produktów.


More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie