Majtki menstruacyjne

Majtki menstruacyjne 

Majtki menstruacyjne stanowią nową generację środków higienicznych.  

W kroczu posiadają warstwę nieprzemakalną oraz chłonną zapewniając maksymalny komfort podczas okresu. Majtki są bezszwowe, dzięki czemu pozwalają na pełną wygodę, dyskrecję i poczucie suchości do 6 godzin noszenia. Majtki te nosić można dla dodatkowej ochrony podczas miesiączki, gdy używasz tamponu, podpaski lub kubeczka menstruacyjnego.

W Better Land posiadamy szeroką gamę bielizny menstruacyjnej. W naszej drogerii znajdziecie nie tylko różne marki i fasony majtek, ale na pewno znajdziecie również odpowiedni ich rozmiar. Posiadamy bowiem majtki w rozmiarach od XS do 3XL! Obecnie posiadamy majtki takich jak: Gentle Day, Sis Underwear, Claripharm.

Zanim zdecydujecie się na zakup, zachęcamy do przeczytania artykułu o majtkach menstruacyjnych, w którym odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania. 

Majtki menstruacyjne - wszystko co musisz o nich wiedzieć

 • Soft Moon
  Soft Moon

  Czy wiesz, że nasze majtki menstruacyjne stworzyło ponad 100 kobiet? W tak dość mozolnym procesie zmienialiśmy bardzo wiele, by majtki, które Ci proponujemy, były jak najbardziej komfortowe, praktyczne i za rozsądną cenę.

  Nasze majtki szyte są w Polsce, w naszej szwalni w Lesznie przy ulicy Słowiańskiej z materiałów bardzo wysokiej jakości, od polskich producentów i dystrybutorów.

  Do produkcji naszych majtek wykorzystaliśmy nasze niepowtarzalne doświadczenie z szycia podpasek wielorazowych, których jesteśmy bez wątpienia pionierami.

  Marka Soft Moon specjalizuje się w tworzeniu produktów na czas menstruacji i połogu. Dzięki temu nasze majtki są tak wspaniałe.

     

 • Sis Underwear
  Sis Underwear
 • Gentle Day
  Gentle Day
 • Claripharm
  Claripharm
 • Lunette
  Lunette

Wszystkie produkty z oferty