compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Prowadzimy odpowiedzialny biznes. Kupując u nas też wspierasz. Wspieramy projekty, inicjatywy i osoby potrzebujące ze środowiska lokalnego oraz takie, które nas głęboko poruszyły i są nam bliskie.

Chętnie współpracujemy z firmami, które wyznają podobne wartości i odpowiedzialnie prowadzą swój biznes. Chcesz nawiązać korzystną współpracę i zdobyć nowych klientów? Napisz do nas: biuro@drogeria-ekologiczna.pl 

 

1. Synchronia - czasoprzestrzeń inspiracji. 

W ramach współpracy otrzymujemy od właścicielki i pracowników informację zwrotną o jakości i składzie sprzedawanych produktów. Dzięki temu jeszcze bardziej dbamy o ekologiczność, naturalność i bezpieczeństwo naszych produktów. W ramach współpracy uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Synchronię otrzymują specjalne rabaty. Zajrzyjcie na www.synchronia.com.pl. Jesteśmy zespołem psychologów, trenerów i artystów. Żyjemy i pracujemy z pasją. Dzięki pasji zbudowaliśmy nasze doświadczenie. Doświadczenie, natomiast, utwierdza nas w przekonaniu, że ogromne możliwości kryją się w każdym człowieku.

2. Wspieramy: Fundacja Bullerbyn  

Wspieramy i zachęcamy do wsparcia Fundacji Bullerbyn. Nasza firma wspiera organizację EUDEC - największe i najważniejsze wydarzenie edukacyjne w Polsce od lat. Ty też możesz. Dzięki Twojemu nawet drobnemu wsparciu możesz się przyczynić do zmian w edukacji w Polsce, rozwoju edukacji alternatywnej, która kładzienacisk na szacunek dla dzieci. Więcej na: http://bullerbyn.org.pl/

 

3. Jolanta Petersen

Znana i ceniona położna, która doświadczenie zdobywała na Grenlandii, na Islandii a także w Norwegii i Szwecji. Szkołę położnych skończyła w Danii, gdzie kierunek ten jest tak oblegany jak w Polsce medycyna. Jolanta znana jest szczególnie z odbierania porodów w domu. W ramach współpracy gościmy na jej zajęciach szkoły rodzenia w Głogowie.

 

4. Blog Państwa Baranowskich "Organiczni".

Blog Organiczni nas motywuje do zmian na rzecz ekologii, blog jest rzetelny i jest dużą skarbnicą istotnych informacji. Między innymi na jego podstawie podejmujemy decyzje o wprowadzeniu lub wycofaniu niektórych produktów do naszego sklepu. Wspólnie sprawdzamy, co naprawdę jest ekologiczne.

 

5. Wydawnictwo MAMANIA

Mądre książki dla mądrych rodziców. W ramach współpracy objęliśmy patronat nad książką "Dziecko bez kosztów". Będziemy także brali udział w zbliżającej się konferencji rodzicielstwa bliskości, która odbędzie się w Warszawie. 

 

6. Fundacja FaniMani

Pomagamy dzieciom zbierać na to, co ważne

 

 

5. Kwartalnik Laktacyjny  

Jesteśmy matkami karmiącymi i dla matek karmiących i tych, które chcą karmić działamy.

 

 

6. Ada Wnuk

Adę i jej rodziców wspieramy poprzez przekazanie i zachęcanie innych do oddania 1% na rzecz Ady. Więcej o Adzie znajdziecie tu: www.adawnuk.pl

 

7. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W 2014 wylicytowaliśmy między innymi Eko Poduszkę z numerm 002 wykonaną z platikowych butelek. W 2015 roky wylicytowaliś ekologiczny ręcznik z numerem 21. Wystawiliśmy także na aukcje charytatywne kubeczek menstruacyjny.

Eko poduszka

8. Szkoła rodzenia GAJA

Szkoła rodzenia Gaja

I wiele innych! 

Ładowanie...