compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Ekologiczne maślaki marynowane, 300 g, Runoland
search

Ekologiczne maślaki marynowane Runoland

Ekologiczne maślaki marynowane firmy Runoland to doskonałej jakości grzyby, które zostały zebrane wyłącznie w polskich lasach. Produkt nie zawiera żadnych konserwantów, polepszaczy, barwników czy aromatów.

Wszystkie użyte składniki: marchew, cebula, gorczyca dodatkowo poprawiają ich walory smakowe.

Ekologiczne maślaki marynowane bardzo przypominają większość spożywanych przez nas warzyw. Zależnie od gatunku zawierają 80–93% wody. Pozostałą część ich masy stanowią przede wszystkim białka.

Są także bogate w:

 • węglowodany,
 • enzymy,
 • sole mineralne,
 • wapń,
 • fosfor,
 • żelazo,
 • a także witaminy.

Zawierają witaminę A w postaci karotenu, znaczne ilości witamin B1 i B2. Badania wykazały, że wiele gatunków grzybów zawiera także związki antybiotyczne o cennych właściwościach bakteriobójczych. Bogatym ich źródłem okazał się właśnie maślak zwyczajny.

Ekologiczne maślaki marynowane marki RUNOLAND dostępne są w wersji Premium, przygotowanej z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających smakoszy runa leśnego. 

Grzyby marynowane Runoland

Grzyby marynowane to tradycyjna potrawa polskich stołów.

Jej receptura pozwala na długotrwałe przechowywanie grzybów zdatnych do jedzenia. Jest to najlepszy sposób na zatrzymanie smaków i niezwykłych aromatów jesieni.

Już nasze babcie dobrze wiedziały, że aby zwiększyć trwałość żywności, należy ją w odpowiedni sposób zamarynować. Do najbardziej cenionych i popularnych grzybów marynowanych należą borowiki, podgrzybki, kurki i opieńki. I to właśnie te grzyby pozyskiwane są do marynat Runolandu tylko z ekologicznie czystych rejonów: z lasów w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że grzyby marynowane firmy RUNOLAND są w pełni naturalne i zdrowe.

Jakość produktów jest systematycznie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą EKOGWARANCJA.

Runoland

Runoland to lokalny, polski producent przetworów. Działa od 1992 roku w Górze w województwie dolnośląskim.

 • W produktach Runolandu znajdują się tylko naturalne składniki. Przetwory nie zawierają barwników czy aromatów. Dzięki minimalnej obróbce termicznej żywność użyta w produkcji zachowuje jakość i bogactwo witamin.

 • Dostawcami surowców są sprawdzeni, lokalni rolnicy. Dodatkowo jakość składników i produktów jest sprawdzana w przyzakładowym laboratorium.

 • Wyróżnikiem produktów słodkich Runoland jest wysoka zawartość owoców.

 • Część produktów w ofercie Runolandu jest ekologicznych, co oznacza, że spełniają dodatkowe wysokie kryteria jakości i sposobu uprawy składników.

Od roku 2005 posiadamy corocznie odnawiany certyfikat ekologiczny. Zapewnia on, że kupowane u nas produkty pochodzą z upraw rolnictwa ekologicznego, co wpływa na ich wysoką jakość.

Jednostką certyfikującą naszą przetwórnie jest najstarsza jednostka zajmująca się ekologią w Polsce: Ekogwarancja.

Ekologia to nie moda, to styl życia, dbałość o zdrowie i o środowisko, to myślenie o przyszłości w sposób dojrzały i odpowiedzialny. Właśnie te rzeczy skłoniły firmę Runoland do rozpoczęcia w naszym zakładzie przetwórstwa ekologicznego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Żywność Ekologiczna
  TAK
 • Oil Palm Free
  TAK
 • Polecają Organiczni
  TAK
 • EKOGWARANCJA PTRE - żywność ekologiczna
  TAK
 • ean13
  5901641002215
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Ekologiczne maślaki marynowane, 300 g, Runoland

118 osób kupiło 260 sztuk

13,59 zł
Cena jednostkowa: 45,25 zł kg
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Posmakuj polskich marynat z certyfikatem ekologicznym!

Ekologiczne maślaki marynowane Runoland pochodzą z nieskażonych terenów w Borach Dolnośląskich. W przetworach wykorzystywane są wyłącznie wyselekcjonowane grzyby najwyższej jakości, zbierane w lasach, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne środki chemiczne.

Wszystkie grzyby, przyprawy i dodatki pozyskiwane są jedynie od sprawdzonych i certyfikowanych ekologicznie dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że przetwory Runoland są w pełni naturalne i zdrowe.

Masa netto: 180 g

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...