compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Zestaw 3 pędzli do makijażu dla dzieci, Namaki
search

Zestaw 3 pędzli do makijażu dla dzieci, Namaki

Ten zestaw pędzelków będzie idealnym towarzyszem do malowania twarzy
- 3 pędzelki różnej grubości, do wykonania makijażu takiego, jakie Twoje dziecko lubi najbardziej. Pobudź wyobraźnię swoich dzieci i zabierz je do krainy marzeń pełnej dzikich zwierząt, przygód i blasku!

Zestaw zawiera 3 pędzelki w różnych kształtach i wielkościach:

 • szeroki - pomoże Ci z łatwością pomalować większe powierzchnie, np. policzk,
 • kwadratowy - służy do rysowania grubych kształtów lub linii,
 • cienki - idealny do wykonania precyzyjnych linii i konturów.

Produkty Namaki  zapewniają świetną zabawę dla dzieci i rodziców. Możesz je wykorzystać na urodzinach dziecka, przy wspólnych zabawach w domu i na świeżym powietrzu. To również idealny pomysł w czasie festynów i wielu innych imprez.

Bezpieczeństwo:

Nasze produkty posiadają certyfikat ekologiczny i hipoalergiczny. Składają się z naturalnych składników i zostały opracowane, aby zminimalizować ryzyko alergii. Niestety, nie istnieje zerowe ryzyko. Nawet naturalne składniki mogą powodować nietolerancję u niektórych osób. Dlatego radzimy wykonać test tolerancji, stosując farbę na wewnętrznej stronie przedramienia. Można stosować u dzieci od 3 roku życia.

O firmie:

Produkty do makijażu Namaki posiadają certyfikat ekologiczny i są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców (z wyjątkiem lakieru do paznokci). Organiczna certyfikacja zobowiązuje nas do przestrzegania bardzo surowych specyfikacji i stosowania wyłącznie surowców uznanych za nieszkodliwe dla środowiska. W tym kontekście cały łańcuch produkcji (od dostaw surowców do produkcji opakowań) jest kontrolowany co najmniej raz w roku.

Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane klinicznie: zostały zastosowane u 50 ochotników (oczywiście ludzi) przez 48 godzin, 3 razy w tygodniu przez 3 tygodnie. Rezultat: brak reakcji alergicznych i podrażnień, co świadczy o tym, że nasze produkty mogą być używane bez obaw.

Chcemy przyczynić się do ochrony planety. W tym celu nasze produkty zostały zaprojektowane w sposób ekologiczny, aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Używamy naturalnych i organicznych surowców. W związku z tym stosowanie pestycydów, GMO lub obróbki jonizującej jest zabronione. Wybraliśmy karton, aby zaprojektować nasze opakowania. Posiada on certyfikaty środowiskowe PEFC i FSC, które zapewniają należyte zarządzanie lasami.

Proces produkcji produktów do makijażu jest kontrolowany przez Bureau Veritas zgodnie z normą I-305 dla kosmetyków organicznych. Miejsce produkcji jest corocznie kontrolowane w celu zapewnienia zgodności.

Opakowanie kartonowe to karton pakowy. Nie jest bielony. Wybielanie jest najbardziej zanieczyszczającym krokiem w produkcji papieru. 70% energii, która zasila fabrykę tektury pochodzi z biomasy. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najmniejsze. Używany karton jest o 25% lżejszy niż tektura konwencjonalna. Mniejszy i lżejszy = redukcja emisji CO2 podczas transportu produktów Namaki!

Przekonasz się, że przy produktach Namaki generuje się mniej odpadów! Po zakończeniu produkty Namaki w 100% podlegają recyklingowi. Palety farb są wyjmowane, dzięki czemu elementy da się łatwo rozdzielić.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
110305
Nowy
 • Opakowanie biodegradowalne
  TAK
 • ean13
  3700847801415
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Zestaw 3 pędzli do makijażu dla dzieci, Namaki

4 osób kupiło 7 sztuk

43,08 zł
Cena jednostkowa: 14,36 zł pędzel
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup

Ten zestaw pędzelków będzie idealnym towarzyszem do malowania twarzywykonania makijażu takiego, jakie Twoje dziecko lubi najbardziej. Pobudź wyobraźnię swoich dzieci i zabierz je do krainy marzeń pełnej dzikich zwierząt, przygód i blasku!

Zestaw zawiera 3 pędzelki w różnych kształtach i wielkościach:

 • szeroki - pomoże Ci z łatwością pomalować większe powierzchnie, np. policzk,
 • kwadratowy - służy do rysowania grubych kształtów lub linii,
 • cienki - idealny do wykonania precyzyjnych linii i konturów.
W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...