compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Pojemnik do dezynfekcji kubeczka menstruacyjnego, MALINOWY
search
Pojemnik do dezynfekcji kubeczka menstruacyjnego, MALINOWY
search
search

Zamykany, składany pojemnik do dezynfekcji dla kubeczków menstruacyjnych Me Luna® lub innych, dowolnej wielkości, kubeczków menstruacyjnych. Wykonany z bezpiecznego dla żywności silikonu odpornego na mikrofale. Może być również używany jako kubek do picia.

Objętość: 225 ml

Wymiary po złożeniu: średnica 80 mm / wysokość 20 mm

Wymiary po rozłożeniu: średnica górna 80 mm / średnica dolna 40 mm / wysokość 85 mm

Jak korzystać z pojemnika do dezynfekcji?

Należy włożyć kubeczek menstruacyjny Me Luna® do pojemnika dezynfekującego i napełnić go wodą. Prawidłowe ustawienia mocy zależą od modelu kuchenki mikrofalowej. Woda musi być wrząca, aby dezynfekcja była skuteczna. W razie wątpliwości należy sprawdzić w instrukcji obsługi kuchenki mikrofalowej.

Większość klientek używa średniego poziomu mocy przez 3 - 5 minut.

Pokrywa pojemnika nie może być całkowicie zamknięta: w przeciwnym razie para wytwarzana przez wrzącą wodę nie może się wydostać.

Pojemnik po dezynfekcji jest bardzo gorący ze względu na proces ogrzewania. Należy podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa dla rąk (ściereczka, rękawice kuchenne) i zachować szczególną ostrożność podczas wyjmowania pojemnika do dezynfekcji z kuchenki mikrofalowej. Można też pozwolić, aby pojemnik i jego zawartość ochłodziły się wewnątrz kuchenki mikrofalowej, aby były bezpieczne.

Ważna uwaga:

Ten pojemnik dezynfekujący został opracowany specjalnie do użytku w kuchence mikrofalowej. Metalowa obręcz wykonana jest z niepowlekanej czystej stali nierdzewnej, która jest bezpieczna do użycia w kuchence mikrofalowej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
38 mal
Nowy
  • ean13
    4260554384063
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Pojemnik do dezynfekcji kubeczka menstruacyjnego, MALINOWY, 225 ml, Me Luna

614 osób kupiło 744 sztuk

29,99 zł
Cena jednostkowa: 29,99 zł szt
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Blisko

Zamykany, składany pojemnik do dezynfekcji dla kubeczków menstruacyjnych Me Luna® lub innych, dowolnej wielkości, kubeczków menstruacyjnych. Wykonany z bezpiecznego dla żywności silikonu odpornego na mikrofale. Może być również używany jako kubek do picia. Metalowa obręcz wykonana jest z niepowlekanej czystej stali nierdzewnej, która jest bezpieczna do użycia w kuchence mikrofalowej.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...