Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Green Dragonfly

Firma należy do Hanny Sobkowskiej, tak pisze o sobie: 

W 2011 roku zaczęłam eksperymentować z mało jeszcze w Polsce znanymi woskami naturalnymi. Zaprojektowanie i stworzenie świec, w 100% naturalnych, wykonanych ręcznie, jednocześnie pięknych i eleganckich zajęło mi 2 lata.

Firma należy do Hanny Sobkowskiej, tak pisze o sobie: 


W 2011 roku zaczęłam eksperymentować z mało jeszcze w Polsce znanymi woskami naturalnymi. Zaprojektowanie i stworzenie świec, w 100% naturalnych, wykonanych ręcznie, jednocześnie pięknych i eleganckich zajęło mi 2 lata. Zaufałam Naturze. To ona mnie inspiruje: lasy, łąki, ogrody. Nie ulepszam jej, w Green Dragonfly nie ma sztucznych dodatków poprawiających strukturę, barwników i zapachów.


Pod tym względem nie idę na kompromis. Starannie dobieram dostawców materiałów, by surowce nie zawierały szkodliwych substancji, roślin modyfikowanych genetycznie, by produkowane były z troską o środowisko i ludzi.


Green Dragonfly współtworzą ze mną niezwykłe osoby, których pasję tworzenia zobaczysz w opakowaniach świec czy suszonych roślinach zbieranych i starannie selekcjonowanych. Dbam o każdy szczegół, bo chcę, by w Twoje ręce trafiał produkt inny niż wszystkie - o niepowtarzalnym kształcie, designie i zapachu. Zwyczajne świece można lubić... W Green Dragonfly zakochujesz się. Dlatego warto mieć ją blisko siebie. Witaj w świecie zmysłów i piękna. Stworzyłam go wspólnie z Naturą - dla Ciebie.


 

More

Brak produktów tego producenta.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie