compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Segura

Segura, prywatna polska firma zarejestrowaną w Warszawie w 1988 roku.

Odżywcze mieszanki proszków islaverde® o trwałości ponad 12 miesięcy zawierają wyłącznie naturalne składniki i są wolne od GMO i glutenu. 

Segura, prywatna polska firma zarejestrowaną w Warszawie w 1988 roku do niedawna nieprzerwanie prowadzona jako firma rodzinna przez dwóch udziałowców. Na początku 2020 roku do naszego zespołu dołączyli nowi udziałowcy, którzy intensywnie dbali o zaawansowany marketing i działania w sieciach społecznościowych.

Odżywcze mieszanki proszków islaverde® o trwałości ponad 12 miesięcy zawierają wyłącznie naturalne składniki i są wolne od GMO i glutenu. Wraz z białkami serwatki WPC-80, a także wysokiej jakości białkami grochu i ryżu – stanowią podstawę kompletnej niskokalorycznej diety ketogenicznej – planu całkowitego zastąpienia posiłku dla szybkiej i skutecznej utraty wagi, z bardzo dobrym wpływ na zdrowie człowieka.

Nasza nowa gama keto diet i produktów żywnościowych islaverde® oparte na naturalnych składnikach wegańskich ma za zadanie pomóc przy kontroli wagi po zakończeniu diety ketogenicznej LCKD. Jest to nowoczesny i funkcjonalny model żywienia.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...