compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki bioloco Loop

chic.mic to młoda manufaktura projektowa. Rodzinna firma zarządzana przez właściciela rozwija i produkuje wyłącznie licencjonowane, częściowo opatentowane produkty z sektora upominków i artykułów piśmiennych na najpiękniejsze chwile w życiu. 

chic.mic to młoda manufaktura projektowa. Rodzinna firma zarządzana przez właściciela rozwija i produkuje wyłącznie licencjonowane, częściowo opatentowane produkty z sektora upominków i artykułów piśmiennych na najpiękniejsze chwile w życiu. Założona w 2010 roku jako startup firma chic.mic jest obecnie uznanym dostawcą upominków i artykułów piśmiennych w 25 różnych krajach.

Nasza wizja zrównoważonego rozwoju jest zawsze obecna i stanowi podstawową zasadę naszych działań. chic.mic jest certyfikowaną firmą neutralną dla klimatu od 2019 roku. Z okazji 10-lecia firmy chic.mic robi kolejny krok w kierunku ochrony klimatu i wprowadza na rynek trzy przyjazne dla klimatu linie produktów.

Działanie z myślą o jutrze i niezawodne oferowanie najwyższej jakości od planowania do realizacji jest w naszym DNA. Nasza firma to dla nas znacznie więcej niż tylko biznes. Inwestujemy dużo serca i duszy i chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą pasją do tego wyjątkowego.

Nowa linia produktów bioloco Loop została wprowadzona od 2019 roku. Butelka do picia wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i pokrywki z prawdziwego drewna, która utrzymuje ciepło do 18 godzin i zimno do 12 godzin. Wygląda szykownie i jest wygodna w noszeniu.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...