Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  bioloco Loop

chic.mic to młoda manufaktura projektowa. Rodzinna firma zarządzana przez właściciela rozwija i produkuje wyłącznie licencjonowane, częściowo opatentowane produkty z sektora upominków i artykułów piśmiennych na najpiękniejsze chwile w życiu. 

chic.mic to młoda manufaktura projektowa. Rodzinna firma zarządzana przez właściciela rozwija i produkuje wyłącznie licencjonowane, częściowo opatentowane produkty z sektora upominków i artykułów piśmiennych na najpiękniejsze chwile w życiu. Założona w 2010 roku jako startup firma chic.mic jest obecnie uznanym dostawcą upominków i artykułów piśmiennych w 25 różnych krajach.


Nasza wizja zrównoważonego rozwoju jest zawsze obecna i stanowi podstawową zasadę naszych działań. chic.mic jest certyfikowaną firmą neutralną dla klimatu od 2019 roku. Z okazji 10-lecia firmy chic.mic robi kolejny krok w kierunku ochrony klimatu i wprowadza na rynek trzy przyjazne dla klimatu linie produktów.


Działanie z myślą o jutrze i niezawodne oferowanie najwyższej jakości od planowania do realizacji jest w naszym DNA. Nasza firma to dla nas znacznie więcej niż tylko biznes. Inwestujemy dużo serca i duszy i chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą pasją do tego wyjątkowego.


Nowa linia produktów bioloco Loop została wprowadzona od 2019 roku. Butelka do picia wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i pokrywki z prawdziwego drewna, która utrzymuje ciepło do 18 godzin i zimno do 12 godzin. Wygląda szykownie i jest wygodna w noszeniu.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie