Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Agrisicilia

Agrisicilia to sycylijska firma DOC, która może poszczycić się trzydziestoletnim doświadczeniem w sztuce przekształcania wspaniałych sycylijskich owoców cytrusowych w pyszne dżemy.

Agrisicilia to sycylijska firma DOC, która może poszczycić się trzydziestoletnim doświadczeniem w sztuce przekształcania wspaniałych sycylijskich owoców cytrusowych w pyszne dżemy.


Historia Agrisicilii rozpoczęła się i rozwinęła na zboczach Etny, wśród niezwykłych ogrodów równiny Katanii i ich „magicznych” owoców.


W długiej historii naszej firmy są trzej wielcy bohaterowie: niezrównany smak najlepszych sycylijskich produktów, pasja pracowników i niezmienna lojalność klientów i drobnych sklepikarzy.


Ci ludzie, którzy w nas wierzyli, urzeczywistnili marzenie o wprowadzeniu tego, co najlepsze w sycylijskim smaku na całym świecie. Dziś duch innowacyjności i najszczersze zaufanie tych, którzy przyczyniają się do realizacji tego marzenia, są kluczem do sukcesu Agrisicilii.


MISJA


Sycylijskie owoce cytrusowe są unikalne na skalę światową. Mają dodatkowy funt dzięki kombinacji czynników: słońca, morza, słonego powietrza i ważnego wpływu Etny na owoce ogromnych ogrodów Piana di Catania.


Wspaniałość ogrodów Piana di Catania, zapierające dech w piersiach krajobrazy stworzone przez Etnę, upojny zapach kwiatu pomarańczy… To szczegóły, które czynią Sycylię wyjątkową krainą bogatą w zasoby. Właśnie miłość do tej wspaniałej ziemi skłoniła rodzinę Agrisicilia do postawienia na Sycylię i poszukiwania przedsiębiorczego odkupienia pomimo trudności.


Przetwarzanie sycylijskich owoców cytrusowych w dżemy w ręcznym procesie produkcyjnym to dla nas w Agrisicilia nie tylko praca: to wspaniałe wyzwanie i akt miłości do naszej ziemi!


WIZJA


Wiele rzeczy zmieniło się na przestrzeni lat w dużej rodzinie Agrisicilia. Mimo to zawsze istnieje jedna firma z wieloma pracownikami, niezwykłymi zdolnościami produkcyjnymi oraz stałą i niewyczerpaną chęcią patrzenia w przyszłość bez rozpraszania uwagi, aby stale poprawiać wyniki firmy.


Cel jest zawsze i tylko jeden: oferować owoce zdrowej i autentycznej Sycylii, uhonorować cudowną ziemię i jej mieszkańców, oryginalnymi produktami wykonanymi ze starannie dobranych składników.


CERTYFIKAT SAFEGUARD


Etykieta Bureau Veritas SAFEGUARD reprezentuje znak zaufania


Pokazuje, że firma poradziła sobie z określonymi zagrożeniami, które jej dotyczą, jednocześnie spełniając rygorystyczne normy higieny. Jest on przyznawany każdej placówce na podstawie niezależnej weryfikacji przestrzegania Protokołu SAFEGUARD przez uprawnionego audytora.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie