compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Agrisicilia

Agrisicilia to sycylijska firma DOC, która może poszczycić się trzydziestoletnim doświadczeniem w sztuce przekształcania wspaniałych sycylijskich owoców cytrusowych w pyszne dżemy.

Agrisicilia to sycylijska firma DOC, która może poszczycić się trzydziestoletnim doświadczeniem w sztuce przekształcania wspaniałych sycylijskich owoców cytrusowych w pyszne dżemy.

Historia Agrisicilii rozpoczęła się i rozwinęła na zboczach Etny, wśród niezwykłych ogrodów równiny Katanii i ich „magicznych” owoców.

W długiej historii naszej firmy są trzej wielcy bohaterowie: niezrównany smak najlepszych sycylijskich produktów, pasja pracowników i niezmienna lojalność klientów i drobnych sklepikarzy.

Ci ludzie, którzy w nas wierzyli, urzeczywistnili marzenie o wprowadzeniu tego, co najlepsze w sycylijskim smaku na całym świecie. Dziś duch innowacyjności i najszczersze zaufanie tych, którzy przyczyniają się do realizacji tego marzenia, są kluczem do sukcesu Agrisicilii.

MISJA

Sycylijskie owoce cytrusowe są unikalne na skalę światową. Mają dodatkowy funt dzięki kombinacji czynników: słońca, morza, słonego powietrza i ważnego wpływu Etny na owoce ogromnych ogrodów Piana di Catania.

Wspaniałość ogrodów Piana di Catania, zapierające dech w piersiach krajobrazy stworzone przez Etnę, upojny zapach kwiatu pomarańczy… To szczegóły, które czynią Sycylię wyjątkową krainą bogatą w zasoby. Właśnie miłość do tej wspaniałej ziemi skłoniła rodzinę Agrisicilia do postawienia na Sycylię i poszukiwania przedsiębiorczego odkupienia pomimo trudności.

Przetwarzanie sycylijskich owoców cytrusowych w dżemy w ręcznym procesie produkcyjnym to dla nas w Agrisicilia nie tylko praca: to wspaniałe wyzwanie i akt miłości do naszej ziemi!

WIZJA

Wiele rzeczy zmieniło się na przestrzeni lat w dużej rodzinie Agrisicilia. Mimo to zawsze istnieje jedna firma z wieloma pracownikami, niezwykłymi zdolnościami produkcyjnymi oraz stałą i niewyczerpaną chęcią patrzenia w przyszłość bez rozpraszania uwagi, aby stale poprawiać wyniki firmy.

Cel jest zawsze i tylko jeden: oferować owoce zdrowej i autentycznej Sycylii, uhonorować cudowną ziemię i jej mieszkańców, oryginalnymi produktami wykonanymi ze starannie dobranych składników.

CERTYFIKAT SAFEGUARD

Etykieta Bureau Veritas SAFEGUARD reprezentuje znak zaufania

Pokazuje, że firma poradziła sobie z określonymi zagrożeniami, które jej dotyczą, jednocześnie spełniając rygorystyczne normy higieny. Jest on przyznawany każdej placówce na podstawie niezależnej weryfikacji przestrzegania Protokołu SAFEGUARD przez uprawnionego audytora.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...