compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki MILZU!

Można nie czytać etykiet na produktach dla dzieci. Można twierdzić, że „wszyscy to jedzą”. Można być wygodnym i nie zwracać uwagi na skład posiłków naszych pociech. Można, ale po co? Marka MILZU! powstała ze ŚWIADOMOŚCI, że nie warto dawać dzieciom byle czego.

Można nie czytać etykiet na produktach dla dzieci. Można twierdzić, że „wszyscy to jedzą”. Można być wygodnym i nie zwracać uwagi na skład posiłków naszych pociech. Można, ale po co? Marka MILZU! powstała ze ŚWIADOMOŚCI, że nie warto dawać dzieciom byle czego.

Wszystko miało początek w 2013 roku na Łotwie. Założyciel firmy wraz ze swoją małżonką zaczęli bardzo wnikliwie sprawdzać, co znajduje się w popularnych płatkach dla dzieci. „To ma być śniadanie?!”- pytali niemal jednogłośnie zachodząc w głowę, jak to możliwe, że tak słabe jakościowo produkty stanowią pierwszy i najważniejszy posiłek, wielu dzieci na całym świecie. Ze ŚWIADOMOŚCI zrodziła się POTRZEBA.

W takich właśnie okolicznościach powstały płatki MILZU! Ich receptura została opracowana przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetu w Rydze i wciąż jest udoskonalana. Wiedzieć bowiem należy, iż pełnowartościowe zbożna, jak owies i żyto, nie są wcale łatwym w obróbce składnikiem tworzenia w pełni zbilansowanego produktu. Marka nie osiada więc na laurach i wciąż współpracuje z najlepszymi, by zaoferować dzieciom posiłek, który da energię dla ciała i umysłu na cały dzień. 

Płatki MILZU! to zdrowa alternatywa dla śniadania opartego na cukrze i konserwantach. Tego u nas nie znajdziecie. Składniki naszych płatków są w pełni naturalne, pochodzą z certyfikowanych upraw bio, a część z nich importowana jest także z Polski. Pełne błonnika, witamin i minerałów są podstawą w pełni zdrowego i sytego śniadania, które pozwala rosnąć, myśleć, tworzyć, mieć masę energii na całe przedpołudnie. Mąka żytnia i owsiana to kopalnia tego, co najzdrowsze. Płatki MILZU! nie zawierają w sobie zbędnych dodatków, polepszaczy smaku, konserwantów ani oleju palmowego. Są słodkie, ale zawartość cukru jest w nich niemal o 60% mniejsza niż w popularnych płatkach śniadaniowych.

Podając dziecku dobre produkty, ograniczasz ryzyko wystąpienia u niego chorób cywilizacyjnych- w tym otyłości i cukrzycy. Płatki o dobrym składzie, produkty bio nie powinny być jedynie domeną małych sklepików z ekologiczną żywnością. Wręcz przeciwnie- powinny zajmować najlepsze miejsca na półkach dużych sklepów i stanowić pierwszy wybór każdego świadomego rodzica. Płatki MILZU! to propozycja na świeże, pyszne i zdrowe śniadanie i najlepsza inwestycja w zdrowy start w życie Twojego dziecka!

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...