Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  bioExpert

Innowacyjne preparaty dla domu i ogrodu wspomagające biodegradację, m.in. do szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, oczek wodnych, zbiorników na deszczówkę, kompostownika.

Innowacyjne preparaty dla domu i ogrodu wspomagające biodegradację


  • INSTALACJE: tabletki biologiczne do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz preparaty udrażniające i wspomagające ich pracę.

  • OGRÓD: środki do czyszczenia oczek wodnych, wody deszczowej i powierzchni oraz preparaty do kompostowania i wzrostu roślin.

  • ZAPACHY: płynne koncentraty oraz saszetki antyodorowe.

Ich podstawowym składnikiem są bakterie wykorzystujące naturalne procesy biologicznego rozkładu zanieczyszczeń, bez wszechobecnej chemii. Preparaty te są niezwykle skuteczne, a przy tym ekologiczne i ekonomiczne. Mikroorganizmy wchodzące w skład linii produktów ze znakiem bioExpert® są przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane pod kątem ich aktywności w działaniu.  Preparaty bioExpert® zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych, co powoduje, że naprawdę są efektywne w działaniu. Wszystkie preparaty z tej linii mają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich unikatowy skład i bezpieczeństwo stosowania.

More

Brak produktów tego producenta.

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie