compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki bioExpert

Innowacyjne preparaty dla domu i ogrodu wspomagające biodegradację, m.in. do szamb, przydomowych oczyszczalni ścieków, oczek wodnych, zbiorników na deszczówkę, kompostownika.

Innowacyjne preparaty dla domu i ogrodu wspomagające biodegradację

  • INSTALACJE: tabletki biologiczne do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków oraz preparaty udrażniające i wspomagające ich pracę.
  • OGRÓD: środki do czyszczenia oczek wodnych, wody deszczowej i powierzchni oraz preparaty do kompostowania i wzrostu roślin.
  • ZAPACHY: płynne koncentraty oraz saszetki antyodorowe.

Ich podstawowym składnikiem są bakterie wykorzystujące naturalne procesy biologicznego rozkładu zanieczyszczeń, bez wszechobecnej chemii. Preparaty te są niezwykle skuteczne, a przy tym ekologiczne i ekonomiczne. Mikroorganizmy wchodzące w skład linii produktów ze znakiem bioExpert® są przyjazne dla środowiska, bezpieczne w użyciu, starannie wyselekcjonowane pod kątem ich aktywności w działaniu.  Preparaty bioExpert® zawierają bardzo dużą liczbę aktywnych bakterii saprofitycznych, co powoduje, że naprawdę są efektywne w działaniu. Wszystkie preparaty z tej linii mają odpowiednie atesty i certyfikaty potwierdzające ich unikatowy skład i bezpieczeństwo stosowania.

Strona nie została znaleziona

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Ładowanie...