compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki My Deer

Młoda, polska marka bazowych kosmetyków pielęgnujących do twarzy dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, należąca do Rodziny kosmetyków Shy Deer. 

Młoda, polska marka kosmetyków pielęgnujących do twarzy dla każdego, niezależnie od wieku czy płci, należąca do Rodziny kosmetyków Shy Deer. 

Nie przepadasz za skomplikowaną, wieloetapową pielęgnacją skóry? My Deer może być rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Nasze kosmetyki są przeznaczone do bazowej pielęgnacji, którą w razie potrzeby możesz rozszerzać o bardziej ukierunkowane kosmetyki marki Shy Deer.

My Deer to kosmetyki o prostych, ale skutecznych składach, przyjemnych dla każdego formułach i o owocowych zapachach. Dominującą nutą zapachową w naszych produktach jest Arbuz.

Czym charakteryzują się kosmetyki My Deer?

• Ekologia - dążenie do produkcji zgodnej z filozofią less waste i zero waste. Opakowania nadają się do ponownego użycia jak i możesz je do nas zwrócić, po zużyciu kosmetyku.
• Cruelty Free - kosmetyki nietestowane na zwierzętach oraz surowce nietestowane na zwierzętach.
• Wegańskie - wszystkie składniki są roślinnego lub syntetycznego pochodzenia.
 Przystępne ceny - jakość za dobrą cenę.
• Proste, ale skuteczne składy.
• Uniwersalność - to kosmetyki dla każdego, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia.
• Minimalistyczne podejście do pielęgnacji, bo My Deer to linia kilku kosmetyków do najbardziej podstawowych kroków pielęgnacyjnych pokazuje, że możesz także uzyskać świetne efekty pielęgnacji, nie używając przy tym wielu produktów.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...