compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się

Lista produktów marki Winnis

Winni's to ekologiczna linia środków czystości Włoskiej Firmy Madel

Winni's to ekologiczna linia środków czystości Włoskiej Firmy Madel

wyborkonsumentow.pngNaturalne, ekologiczne a przede wszystkim hipoalergiczne produkty wysokiej jakości i w rozsadnych cenach. Wszystkie produkty Winnis są skuteczne w usuwaniu wszelkiego rodzaju plam, zanieczyszczeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Tak bardzo popularne i doceniane w Włoszech, że otrzymały nagrodę konsumentów. 

Winni’s dba o naszą skórę, dlatego wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane na nikiel, chrom i kobalt. Ulegają całkowitej biodegradacji. Nie zawierają fosforu ani jego pochodnych. Od 2008 posiada Certyfikat Iso 9001:2008, przynależy także do A.I.S.E.(Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości), które jest oficjalnym organem reprezentującym branżę w Europie.

ImageProdukty Winn's spełniają wysokie standardy ekologiczne w zakresie wspomagania ochrony środowiska.Osobiście także polecamy produkty Winni's. Wszystkich używamy w naszym domu i firmie. Dlatego zostaliśmy wyłacznym dystrybutorem tej marki w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem produktów w hurcie do dalszej odsprzedaży zadzwoń pod numer: 783 017 497.

Filtry

Kategorie
Cena
Filtruj
Ładowanie...