Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  PlanToys

PlanToys jest producentem zabawek wykonywanych z drzewa kauczukowego. W swoich produktach używają kleju bez formaldehydów a koloru dodają im organiczne farby. Z wielką uwagą kontrolują każdy etap linii produkcyjnej, a także inne działania, ponieważ są całkowicie zaangażowani w minimalizowanie wpływu na środowisko. PlanToys® otrzymał ponad 70 nagród w 11 krajach na całym świecie. Z biegiem lat PlanToys® zyskał na globalnej popularności dzięki swoim filozofiom i pięknie wykonanym zabawkom z drewna. Dzięki temu wierzą w to, że robią coś dobrego dla dzieci i świata a ich głównym hasłem jest: "Better Kids, Better World".

PlanToys jest producentem zabawek wykonywanych z drzewa kauczukowego. W swoich produktach używają kleju bez formaldehydów a koloru dodają im organiczne farby.


Firma działa od 1981 roku, kiedy to siedmiu absolwentów uniwersytetów wpadło na pomysł by nasycić świat pozytywnymi nastrojami. Inspirują dzieci i rodziny na całym świecie z niezłomną determinacją, aby w pełni wykorzystywać środowisko i ekonomię poprzez innowacyjne zabawki. PlanToys z wielką uwagą kontroluje każdy etap linii produkcyjnej, a także inne działania, ponieważ są całkowicie zaangażowani w minimalizowanie wpływu na środowisko.


Zabawki PlanToys pomagają w rozwoju dziecka, zwłaszcza podczas pierwszych pięciu lat życia, w których rodzice powinni zachęcać dzieci do odkrywania nowych rzeczy, rozwijania kreatywności i przebywania w bliskości z naturą.


PlanToys opiera się na trzech filarach określanych jako "Zrównoważona droga". Są to:  • Zrównoważone Materiały,

  • Zrównoważona Produkcja,

  • Zrównoważony Umysł.


"Zawsze upewniamy się, że korzystamy z najlepszych zasobów naturalnych i tworzymy jedynie minimum odpadów."


"Produkujemy zabawki z miłością dla dzieci poprzez ekologiczne procesy na każdym etapie produkcji."


PlanToys stosuje innowacje w swoich materiałach i produkcji, aby produkty były bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Firma wspiera dzieci na całym świecie poprzez zabawki, które pobudzają wyobraźnię, jednocześnie wzmacniając wszystkie obszary rozwoju.


Umiejętności i poświęcenie zespołu PlanToys są osadzone w każdej zabawce, aby zapewnić dobrą zabawę i rozwój dzieci w każdej minucie gry, a środowisko jest chronione z myślą o przyszłych pokoleniach.


PlanToys® otrzymał ponad 70 nagród w 11 krajach na całym świecie. Z biegiem lat PlanToys® zyskał na globalnej popularności dzięki swoim filozofiom i pięknie wykonanym zabawkom z drewna. Dzięki temu wierzą w to, że robią coś dobrego dla dzieci i świata a ich głównym hasłem jest: "Better Kids, Better World".


More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie