Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Pudełko dla Par

Pierwsze Pudełka wykonywane były ręcznie. Dla nas, dla rodziców, dla przyjaciół. Rezultaty nie pozwoliły nam zachować tej gry tylko dla siebie… Okazało się, że każda kolejna partia jest rozchwytywana. Poszukaliśmy więc sposobów na to, aby móc dzielić się Pudełkiem z każdym, kto zechce zadbać o szczęście w swoim związku.

"Opierając się na wiedzy, doświadczeniu, poprzez procesy konsultacji, testów i doskonalenia powstała pierwsza edycja gry. Dzięki informacjom zwrotnym została udoskonalona i ubogacona, aby jeszcze lepiej spełniać swoje funkcje i angażować w zabawę.


W Twoich rękach jest dziś wersja przetestowana przez kilkaset par. Nie oznacza to, że osiadłam na laurach. Nadal uważnie słuchamy Waszych opinii i sugestii. Pracujemy nad dodatkami i kolejnymi udoskonaleniami.


Coraz szersze grono par dołącza do gry, by upiększać swoje życie i zadbać o to, co najważniejsze.


Pierwsze Pudełka wykonywane były ręcznie. Dla nas, dla rodziców, dla przyjaciół. Rezultaty nie pozwoliły nam zachować tej gry tylko dla siebie… Okazało się, że każda kolejna partia jest rozchwytywana. Poszukaliśmy więc sposobów na to, aby móc dzielić się Pudełkiem z każdym, kto zechce zadbać o szczęście w swoim związku."


- Aleksandra Mroczko-
psycholog, autorka Pudełka dla Par

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie