compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Miotełka Łapacz kurzu, 100% naturalne włókno bawełny, La Droguerie D'Amelie
search
Miotełka Łapacz kurzu, 100% naturalne włókno bawełny, La Droguerie D'Amelie
search

Miotełka Łapacz kurzu, 100% naturalne włókno bawełny, La Droguerie D'Amelie

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka La Droguerie D'Amelie idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% NATURALNEGO WŁÓKNA BAWEŁNY. Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Łapacz kurzu projektowany i produkowany jest we Francji od 1947 roku przez zespół doświadczonych szwaczek. Opierają się na rzemieślniczej wiedzy i nadal używają oryginalnych krosien do dziś, aby tworzyć ten legendarny produkt.

Jak używać:

 • na sucho w miejscach, które mają być odkurzone 
 • na mokro wszystkie powierzchnie w domu zaimpregnowane ekologicznym czarnym mydłem w sprayu La Droguerie D'Amelie
 • Aby przedłużyć żywotność Łapacza Kurzu, zaleca się jej wypranie w niskiej temperaturze w pralce lub ręcznie, a następnie wysuszenie przed kolejnym użyciem.
 • Aby przed praniem odczepić grzywkę/frędzle od rączki, należy odwiązać sznureczek.
 • Aby ponownie ją zamontować, należy włożyć dwa ramiona rączki do otworów frędzli.

Wymiary szczotki:

33,3cm x 7,5cm x 7,5cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Ilość w kartonie
  6
 • ean13
  3596783509542
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Miotełka Łapacz kurzu, 100% naturalne włókno bawełny, La Droguerie D'Amelie

63 osób kupiło 74 sztuk

40,64 zł
Cena jednostkowa: 40,64 zł szt
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Chwilowo brak na stanie
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Blisko

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka La Droguerie D'Amelie idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% NATURALNEGO WŁÓKNA BAWEŁNY. Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Chwilowo brak na stanie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...