compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Organiczny balsam do ust, Lip Top, 4 g, oOlution
search
Organiczny balsam do ust, Lip Top, 4 g, oOlution
search

Organiczny balsam do ust, Lip Top, 4 g, oOlution

Balsam do ust regeneruje i odżywia spierzchnięte usta, pozostawiając je miękkie i ukojone.

Odżywia - łagodzi - łagodzi - chroni - naprawia

Lip Top zawiera 35 organicznych olejków roślinnych i maseł:

Połączenie 35 olejków roślinnych i maseł zapewnia niezbędne nawilżenie ust.

 • rośliny o działaniu nawilżającym:
  Coconut Oil, Pomegranate Oil, Macadamia Oil, Vanilla Extract

 • rośliny o działaniu kojącym:
  Borage Oil, Carrot Extract, Blackcurrant Oil, Goji Extract, Lily Extract, Neem Oil, Nigella Oil, Evening Primrose Oil, Perilla Oil, Vine Extract.

 • rośliny o działaniu odżywczym:
  Sweet Almond Oil, Argan Oil, Avocado Oil, Pumpkin Oil, Desert Date Oil, Shea Butter, Brazil Nut Oil

 • rośliny o działaniu ochronnym:
  Apricot Oil, Watercress Extract, Loofah Oil, Marula Oil, Physalis Extract

 • rośliny o działaniu naprawczym:
  Andiroba Oil, Baobab Oil, Calendula Extract, Calophyll Oil, Copaiba Oil, Daisy Extract, Castor Oil, Musk Rose Oil, Sunflower Oil

Legenda: Ekologiczne oleje i masła roślinne - Ekologiczne ekstrakty roślinne - Ekologiczna woda owocowa - Ekologiczne olejki eteryczne - Inne składniki pochodzenia naturalnego i gwarantowane, niepochodzące z oleju palmowego

Ingredients : Sunflower oil, Castor oil, Candelilla wax, Coconut oil, Shea butter, Squalene, Avocado oil, Sweet almond oil, Desert date oil, Pumpkin oil, Brazil nut oil, Baobab oil, Apricot oil, Marula oil, Linseed oil, Macadamia oil, Evening primrose oil, Argan oil, Rose hip oil, Borage oil, Perilla oil, Pomegranate oil, Stevia extract, Blackcurrant oil, Nigella oil, Andiroba oil, Goji extract, Vine extract, Physalis extract, Watercress extract, Calendula extract, Sea Buckthorn Extract, Lily Extract, Carrot Extract, Vanilla Extract, Daisy Extract, Loofah Oil, Neem Oil, Copaiba Oil, Calophyllum Oil, Tocopherol, Beta-sitosterol, Perfume

Sposób użycia:

Lip Top można nakładać o każdej porze dnia na suche usta.

Firma oOlution

Powstała w 2010 roku z pragnienia założycielki Anne-Marie Gabelica do tworzenia kosmetyków bez żadnych kompromisów, z szacunkiem zarówno do naszej skóry jak i do planety.

Produkty oOlution są bogate w unikalną różnorodność roślin, zawierają od 20 do 70 aktywnych składników, są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie, wyprodukowane we Francji, bez oleju palmowego i bez składników wypełniających.

Pozwól swojej skórze wybrać to, czego potrzebuje:

Każda skóra jest inna i nie reaguje w ten sam sposób ani w sposób systematyczny na różne składniki. Jeśli dziś potrzebuje olejku z marchwi, może jutro będzie miała większe zapotrzebowanie na wodę cytrynową, która rozjaśni Twoją cerę? Twoja skóra nie ma tych samych potrzeb i tych samych drobnych problemów każdego dnia. Oferując jej różnorodność w 100% naturalnych składników, masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz!

Nasze rośliny są: nawilżające, regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne, detoksykujące, przywracające równowagę, oczyszczające, matujące, przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, przeciw przebarwieniom, wypełniające, rozświetlające, przeciw zmęczeniu, przeciw cieniom pod oczami.

Lista składników, których nie używamy:

 • 0% składników wypełniających.
  Wypełnianie produktu pielęgnacyjnego składnikami, które nie są potrzebne skórze i/lub są problematyczne dla środowiska, mówimy im stanowcze nie! W produktach do pielęgnacji skóry firmy oOlution każdy składnik i/lub składnik aktywny jest korzystny dla naszej skóry i w 100% naturalny.
 • 0% niebezpiecznych lub kontrowersyjnych składników.
  Jest nie do pomyślenia, aby firma oOlution tworzyła receptury ze składników szkodliwych dla naszej skóry i zdrowia. Dlatego nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
 • 0% oleju palmowego i pochodnych.
  Jesteśmy pierwszą marką kosmetyczną na świecie, która kategorycznie odmawia stosowania oleju palmowego i jego pochodnych we wszystkich naszych produktach. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę „Coup de coeur du jury” przyznawaną przez francuskie Ministerstwo Ekologii. Olej palmowy w kosmetykach stanowi 23% światowej produkcji. Uprawa palm jest odpowiedzialna za niszczenie bioróżnorodności w Indonezji i Afryce. W kosmetyce jest niestety wykorzystywana jako „wypełniacz” do tworzenia tańszych produktów do pielęgnacji skóry.
 • 0% produktów pochodzenia zwierzęcego: produkty wegańskie i wolne od okrucieństwa.
  Żadne zwierzę nie zostało, nie jest i nie zostanie wykorzystane ani skrzywdzone podczas tworzenia naszych produktów.

Etykieta Slow Cosmetics®

oOlution jest jednym z pionierów Slow Cosmetics®! Ruch Slow Cosmetics promuje ekologiczną i odpowiedzialną konsumpcję kosmetyków.

Sekret produkcji:

Większość naszych produktów powstaje w okolicach Aix-en-Provence lub w Alpach Wysokich.

Obserwacja natury i jej zrozumienie jest jedną z podstawowych zasad oOlution. Rolnictwo ekologiczne opiera się na tej samej idei rozumienia natury i ograniczonej interwencji człowieka. Dlatego wszyscy nasi producenci posiadają certyfikaty ekologiczne lub są pozyskiwani w sposób zrównoważony.

Na przykład nasz ekstrakt z maku, który można znaleźć w Feet Good, jest produkowany w pobliżu Gap przez rolnika ekologicznego. Olej buriti w oleju Lala, Plump It lub Beat It jest dziko zbierany. 70% naszych składników jest uprawianych we Francji, aby uzyskać świeże składniki, które spełniają najsurowsze normy ekologiczne. W przypadku składników produkowanych za granicą z taką samą starannością dba się o jakość. Tak jest na przykład w przypadku oleju kokosowego, który pochodzi z grupy ekologicznych rodzinnych gospodarstw na Filipinach.

 • Procesy produkcyjne uwzględniają dobroczynne działanie poszczególnych składników, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości dla skutecznej pielęgnacji.
 • Wszystkie oleje i masła roślinne są produkowane ekologicznie i są ekstrahowane przez pierwsze tłoczenie na zimno. Tłoczenie na zimno jest najszlachetniejszą metodą, ponieważ nie przegrzewa składnika, dzięki czemu zachowuje wszystkie jego zalety.
 • Wszystkie olejki eteryczne obecne w naszych produktach do pielęgnacji skóry są również produkowane ekologicznie, podobnie jak wody kwiatowe. Są starannie przetwarzane, aby zachować wszystkie ich zalety i różnorodność składników aktywnych. Destylacja z parą wodną umożliwia ekstrakcję olejków eterycznych i wód kwiatowych z roślin pod niskim ciśnieniem.
 • Aby zapewnić Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje, techniki produkcji i ekstrakcji są badane i oceniane, ponieważ oOlution chce oferować tylko najlepsze składniki. Praca na zimno ma zapewnić zachowanie wszystkich aktywnych składników olejków i roślin. Mydła poddawane są takiej samej obróbce jak oleje roślinne, a także są obrabiane na zimno. Zmydlanie na zimno wytwarza mydło, które intensywnie chroni i odżywia skórę.

Współpraca z ESATs i TerraCycle

Współpraca z ESAT polega na uczestniczeniu w zawodowej integracji osób niepełnosprawnych, ta inicjatywa również rozwinęła się odkąd współpracujemy z 3 ośrodkami. Wszystkie zwracane nam butelki i słoiki są wysyłane do tych ośrodków w celu umycia i ponownego użycia.

Opakowania jednorazowe, takie jak np. tuby, są wysyłane do TerraCycle, firmy specjalizującej się w upcyklingu odpadów. Odpady są przekształcane w użyteczne przedmioty (takie jak meble ogrodowe).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Ilość w kartonie
  12
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • Oil Palm Free
  TAK
 • Slow Cosmetics
  TAK
 • ean13
  0099461611672
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Organiczny balsam do ust, Lip Top, 4 g, oOlution

14 osób kupiło 21 sztuk

34,55 zł
Cena jednostkowa: 8 638,21 zł kg
Zadaj pytanie Zadaj pytanie

Balsam do ust regeneruje i odżywia spierzchnięte usta, pozostawiając je miękkie i ukojone.

Odżywia - łagodzi - łagodzi - chroni - naprawia

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...