
Ekologiczne kadzidełko z ziołami o zapachu niepożądanym przez owady, 5 szt. Dary Natury
W skład kadzidełka wchodzą ekologiczne zioła, które zapewniają przyjemny dla człowieka, ale niepożądany przez owady zapach. Podczas spalania z ziół uwalniają się olejki eteryczne, które unoszą się w powietrzu i skutecznie odstraszają owady (komary, muchy, gzy itp.).
Kadzidełko można palić na zewnątrz pomieszczenia oraz wewnątrz - umieszczając je np. pod stołem lub stawiając w drzwiach wejściowych lub oknie. Kadzidełko jest w pełni bezpieczne, składa się wyłącznie z ziół bez żadnych dodatków chemicznych.
Sposób użycia:
Kadzidełko ustawić na niepalnym podłożu i podpalić - lekko rozdmuchując. Dalej tli się samodzielnie przez godzinę. W zamkniętych pomieszczeniach zapach kadzidełka utrzymuje się przez ok 2 - 3 godziny.
Skład:
ziele bagna, wrotyczu, piołunu, kwiat lawendy, huba brzozowa (w różnych proporcjach)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Czy jesteś pewien, że chcesz zgłosić ten komentarz?
Zgłoszenie wysłane
Twój komentarz został wysłany i będzie widoczny po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twój komentarz został dodany i będzie widoczny jak tylko zatwierdzi go moderator.
Twoja recenzja nie może być wysłana
-
Produkt NaturalnyTAK
-
Zapach NaturalnyTAK
-
ean135902741001559
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze
Zaloguj się