Mydła

Mydło z Aleppo do zawieszenia, z bursztynem i oudem, 150g. Najel

To Mydło z Aleppo wprowadzi subtelny zapach Orientu do twojej łazienki lub szafek, po umieszczeniu pośród  twojej bielizny. Mydło wydziela upojny, drzewny aromat, który uzupełniony jest o naturalną słodycz, jaką wnosi do mydła bursztynowa nuta.

More details

SAV33NJ/6
Nowość!

21,99 zł

- +

Porównaj!

Nie ma punktów za ten produkt.


 
Opis produktu

Mydło z Aleppo do zawieszenia, z bursztynem i oudem, 150g.


To Mydło z Aleppo wprowadzi subtelny zapach Orientu do twojej łazienki lub szafek, po umieszczeniu pośród twojej bielizny.


Żywica z drewna arganowego, powszechnie znana jako Oud, cieszy się ogromną renomą i uznaniem w świecie perfum. Ten rzadki, wielowiekowy, aromatyczny skarb jest obecny w handlu od tysięcy lat ponieważ jest doceniany na Bliskim Wschodzie i w Japonii.

Mydło wydziela upojny, drzewny aromat, który uzupełniony jest o naturalną słodycz, jaką wnosi do mydła bursztynowa nuta.

Sposób użycia:

Idealny do mycia twarzy i ciała, pozostawi na skórze intensywny zapach.

Składniki:

INGREDIENTS: SODIUM OLIVATE, AQUA (WATER), SODIUM LAURELATE, GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN, CITRAL, CITRONELLOL, EUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE

Najel

Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Mydło wykonuje się przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. Najel posiada własną produkcję rolną- 14 gajów oliwnych. Dolina drzew laurowych znajduje się pomiędzy dwoma pasmami górskimi w pobliżu Wybrzeża Morza Śródziemnego. Marka Najel budowana jest poprzez wymianę wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych, zdrowych kosmetykach. Przekazują nam w najprostszej formie to, co Matka Natura ma nam do zaoferowania. Aby budować zaufanie z klientami, Najel informuje o wszelkich zmianach w produktach i sytuacji geopolitycznej.

Podstawowe wartości Najel

Natura- kosmetyki wytwarzane są tradycyjnymi metodami, które pozostały niezmienione od wieków.

Rolnictwo- posiadają 10.650 drzew oliwnych, których hodowla jest ściśle kontrolowana przez nich samych. Jest to gwarancją niezawodności wszystkich kosmetyków.

Rzetelność- opierają się na profesjonalnych relacjach z klientami.

Zaufanie- jest dla nich najważniejsze.

Skuteczność- jest kluczem do zadowolenia klienta. Produkty są wytwarzane i dystrybuowane przez około czterdzieści osób.

Regularne testowanie produkcji

Firma współpracuje z laboratoriami, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Pierwsze inspekcje przeprowadzane są w Syrii. W pierwszej kolejności analiza fizyko-chemiczna. Następnie, przy każdej produkcji, przeprowadzane są stałe kontrole. We Francji zwracają się do zewnętrznych laboratoriów, aby kontrolować każdy produkt końcowy przed jego wejściem na rynek: testy dermatologiczne i testy biodegradowalności detergentów.

SAS NAJJAR kontroluje cały proces produkcyjny, od uprawy owoców do produktu końcowego. Są jedynym producentem w Aleppo, który uzyskał certyfikat Ecocert Greenlife. Dzięki tradycyjnym i rzemieślniczym metodom produkcji w Aleppo w północnej Syrii oliwa z oliwek pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno. W ten sposób zachowują wszystkie korzystne właściwości oliwy, w przeciwieństwie do wielu prasowań na gorąco, które często są wykorzystywane do produkcji mydła. Oliwa z oliwek i olej laurowy, które stanowią rdzeń produktów, jest testowany przez Ecocert.

 
Cechy/certyfikaty/inne
Ilość w kartonie18
Produkt NaturalnyTAK
Zapach NaturalnyTAK
Łagodne składniki myjąceTAK
Odpowiednie dla weganTAK

Napisz opinię

Mydło z Aleppo do zawieszenia, z bursztynem i oudem, 150g. Najel

To Mydło z Aleppo wprowadzi subtelny zapach Orientu do twojej łazienki lub szafek, po umieszczeniu pośród  twojej bielizny. Mydło wydziela upojny, drzewny aromat, który uzupełniony jest o naturalną słodycz, jaką wnosi do mydła bursztynowa nuta.

Napisz opinię

 
Filmy

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie