compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Glinka Biała, certyfikowana, COSMOS NATURAL, 500g, Najel
search

Glinka Biała, opakowanie kraftowe, COSMOS NATURAL, 500g, Najel

Wydobywana z kamieniołomu w Bretanii biała, w 100% naturalna glinka.

Biała glinka jest bogata w sole mineralne (żelazo, magnez, krzemionka), dzięki którym jest znana ze swoich właściwości oczyszczających, zmiękczających i oczyszczających. Jest szczególnie odpowiednia do skóry delikatnej, suchej i wrażliwej.

Glinkę stosuje się głównie zmieszaną z wodą do maseczek do nałożenia na wybrany obszar twarzy lub włosy. Można jej używać w formie okładu na skórę ze względu na jej właściwości regenerujące, antyseptyczne, gojące i przeciwzapalne. Jest wykorzystywana do produkcji kosmetyków do makijażu oraz past do zębów oraz stanowi składnik glinki kamiennej - uniwersalnego środka czyszczącego do domu.

Przetestowane i zatwierdzone - test użytkowania przeprowadzony w laboratorium przez panel 20 konsumentów. 100% wyników.

Opakowanie

Poznaj nasze nowe, nadające się do recyklingu opakowania, które zawierają o 90% mniej plastiku!
Bardziej ergonomiczne i lżejsze: zostały tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Bardziej praktyczne i bardziej ekologiczne.
Torebki chronią przed wilgocią, dlatego nadają się do wielokrotnego użytku.

Sposób użycia:

Maska na twarz i włosy: zmieszaj 3 łyżki glinki z 2 łyżkami wody.

Składniki:

ILLIT, MONTMORYLONIT, KAOLIN
100% pochodzenia naturalnego

Najel

Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków naturalnych, wykonanych z oliwy z oliwek i oleju laurowego. Mydło wykonuje się przy użyciu tradycyjnego rzemiosła w mieście Aleppo na północy Syrii. Najel posiada własną produkcję rolną- 14 gajów oliwnych. Dolina drzew laurowych znajduje się pomiędzy dwoma pasmami górskimi w pobliżu Wybrzeża Morza Śródziemnego. Marka Najel budowana jest poprzez wymianę wiedzy, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych, zdrowych kosmetykach. Przekazują nam w najprostszej formie to, co Matka Natura ma nam do zaoferowania. Aby budować zaufanie z klientami, Najel informuje o wszelkich zmianach w produktach i sytuacji geopolitycznej.

Podstawowe wartości Najel

Natura- kosmetyki wytwarzane są tradycyjnymi metodami, które pozostały niezmienione od wieków.

Rolnictwo- posiadają 10.650 drzew oliwnych, których hodowla jest ściśle kontrolowana przez nich samych. Jest to gwarancją niezawodności wszystkich kosmetyków.

Rzetelność- opierają się na profesjonalnych relacjach z klientami.

Zaufanie- jest dla nich najważniejsze.

Skuteczność- jest kluczem do zadowolenia klienta. Produkty są wytwarzane i dystrybuowane przez około czterdzieści osób.

Regularne testowanie produkcji

Firma współpracuje z laboratoriami, aby zapewnić najlepszą jakość produktów. Pierwsze inspekcje przeprowadzane są w Syrii. W pierwszej kolejności analiza fizyko-chemiczna. Następnie, przy każdej produkcji, przeprowadzane są stałe kontrole. We Francji zwracają się do zewnętrznych laboratoriów, aby kontrolować każdy produkt końcowy przed jego wejściem na rynek: testy dermatologiczne i testy biodegradowalności detergentów.

SAS NAJJAR kontroluje cały proces produkcyjny, od uprawy owoców do produktu końcowego. Są jedynym producentem w Aleppo, który uzyskał certyfikat Ecocert Greenlife. Dzięki tradycyjnym i rzemieślniczym metodom produkcji w Aleppo w północnej Syrii oliwa z oliwek pochodzi z pierwszego tłoczenia na zimno. W ten sposób zachowują wszystkie korzystne właściwości oliwy, w przeciwieństwie do wielu prasowań na gorąco, które często są wykorzystywane do produkcji mydła. Oliwa z oliwek i olej laurowy, które stanowią rdzeń produktów, jest testowany przez Ecocert

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
C-ARG12NJ/6
Nowy
 • Cosmos Natural
  TAK
 • EcoCert
  TAK
 • Biodegradowalny
  TAK
 • Ilość w kartonie
  6
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • Odpowiednie dla wegan
  TAK
 • ean13
  3760061222885
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Glinka Biała, opakowanie kraftowe, COSMOS NATURAL, 500 g, Najel

40 osób kupiło 55 sztuk

49,76 zł
Cena jednostkowa: 99,51 zł kg
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup
Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Shop.BetterLandGlobal 1 pkt. za zakup

Wydobywana z kamieniołomu w Bretanii biała, w 100% naturalna glinka.

Biała glinka jest bogata w sole mineralne (żelazo, magnez, krzemionka), dzięki którym jest znana ze swoich właściwości oczyszczających, zmiękczających i oczyszczających. Jest szczególnie odpowiednia do skóry delikatnej, suchej i wrażliwej.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...