compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Farby do malowania twarzy Chevalier & Super-héros, Zestaw do makijażu dla dzieci, 3x2,5 g, COSMEBIO, Namaki
search
Farby do malowania twarzy Chevalier & Super-héros, Zestaw do makijażu dla dzieci, 3x2,5 g, COSMEBIO, Namaki
search

Zostań rycerzem lub superbohaterem dzięki zestawowi do makijażu, który zawiera paletę 3 kolorów (srebrny, niebieski, czarny), 2 modele makijażu i 1 pędzel.

Ten hipoalergiczny zestaw farb do malowania twarzy z certyfikatem COSMEBIO zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zabawy.

Zestaw wystarczy na pomalowanie kilkunastu twarzy.

Wszystkie wzory makijaży Namaki możesz uzyskać stosując się do instrukcji w załączonej ulotce. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i stwórz nowe wzory! Wystarczy tylko kilka kroków, aby twarz zmieniła się w co tylko zechcesz!

Używanie produktów Namaki to świetna zabawa dla dzieci i rodziców. Możesz je wykorzystać na urodzinach dziecka, przy wspólnych zabawach w domu i na świeżym powietrzu. To również idealny pomysł w czasie festynów i wielu innych imprez.

Zawartość zestawu:

 • 1 kartonowa paleta
 • 3 kolory farb (3 x 2,5 g)
 • 1 pędzelek kosmetyczny
 • 1 broszura instruktażowa a w niej 2 modele makijażu

Sposób użycia:

Nasz zestaw do makijażu wykonany jest w postaci bezwodnych kompaktowych proszków (bez wody). Tak więc, aby ich użyć, musisz dodać wodę. Gdy proszki są używane pierwszy raz, należy je pocierać kilka sekund, aby proszek został zaimpregnowany wodą i aby pigmenty przylegały do pędzelka lub gąbki.

Makijaż nie jest skomplikowany. Produkt został zaprojektowany z myślą o łatwym użyciu przez rodziców i dzieci. Jest nakładany za pomocą pędzla lub gąbki nasączonej niewielką ilością wody. Daje to teksturę przypominającą gwasz, którą można łatwo nałożyć na skórę. Po wyschnięciu będzie dobrze trzymać się na twarzy, pozwalając dzieciom (młodszym i starszym) bawić się bez obawy o makijaż plamiący ubrania. Usuwanie farb jest łatwe i szybkie, wystarczy woda i łagodne mydło. 

Bezpieczeństwo:

Nasze produkty posiadają certyfikat ekologiczny i hipoalergiczny. Składają się z naturalnych składników i zostały opracowane, aby zminimalizować ryzyko alergii. Niestety, nie istnieje zerowe ryzyko. Nawet naturalne składniki mogą powodować nietolerancję u niektórych osób. Dlatego radzimy wykonać test tolerancji, stosując farbę na wewnętrznej stronie przedramienia. Można stosować u dzieci od 3 roku życia.

Wydajność:

Wszystko zależy od rodzaju makijażu. Można jednak oszacować, że da się pomalować około pięćdziesięciu twarzy za pomocą 8-kolorowego zestawu i kilkunastu twarzy z 3-kolorowymi zestawami.

Przechowywanie:

Proszki do makijażu są zagęszczone i bezwodne (bez wody), więc mogą być przechowywane przez długi czas, jeśli nie są używane. Jednak po pierwszym użyciu (a tym samym pierwszym kontakcie z wodą) paleta może być przechowywana przez 12 miesięcy. Po każdym użyciu upewnij się, że suszysz proszki na wolnym powietrzu przed ich zapakowaniem.

Skład:

Ingredients: noir, bleu : zea mays starch (zea mays (corn) starch)*, glyceryl oleate citrate, caprylic/capric triglyceride, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, tocopherol, parfum (fragrance), benzyl alcohol, dehydroacetic acid. argent : mica, zea mays starch (zea mays (corn) starch)*, glyceryl oleate citrate, caprylic/capric triglyceride, oleic/linoleic/linolenic polyglycerides, tocopherol, parfum (fragrance), benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

*składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego. 99% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego, 10% pochodzi z rolnictwa ekologicznego.

O firmie:

Produkty do makijażu Namaki posiadają certyfikat ekologiczny i są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców (z wyjątkiem lakieru do paznokci). Organiczna certyfikacja zobowiązuje nas do przestrzegania bardzo surowych specyfikacji i stosowania wyłącznie surowców uznanych za nieszkodliwe dla środowiska. W tym kontekście cały łańcuch produkcji (od dostaw surowców do produkcji opakowań) jest kontrolowany co najmniej raz w roku.

Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane klinicznie: zostały zastosowane u 50 ochotników (oczywiście ludzi) przez 48 godzin, 3 razy w tygodniu przez 3 tygodnie. Rezultat: brak reakcji alergicznych i podrażnień, co świadczy o tym, że nasze produkty mogą być używane bez obaw.

Chcemy przyczynić się do ochrony planety. W tym celu nasze produkty zostały zaprojektowane w sposób ekologiczny, aby zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Używamy naturalnych i organicznych surowców. W związku z tym stosowanie pestycydów, GMO lub obróbki jonizującej jest zabronione. Wybraliśmy karton, aby zaprojektować nasze opakowania. Posiada on certyfikaty środowiskowe PEFC i FSC, które zapewniają należyte zarządzanie lasami.

Proces produkcji produktów do makijażu jest kontrolowany przez Bureau Veritas zgodnie z normą I-305 dla kosmetyków organicznych. Miejsce produkcji jest corocznie kontrolowane w celu zapewnienia zgodności.

Opakowanie kartonowe to karton pakowy. Nie jest bielony. Wybielanie jest najbardziej zanieczyszczającym krokiem w produkcji papieru. 70% energii, która zasila fabrykę tektury pochodzi z biomasy. Opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najmniejsze. Używany karton jest o 25% lżejszy niż tektura konwencjonalna. Mniejszy i lżejszy = redukcja emisji CO2 podczas transportu produktów Namaki!

Przekonasz się, że przy produktach Namaki generuje się mniej odpadów! Po zakończeniu produkty Namaki w 100% podlegają recyklingowi. Palety farb są wyjmowane, dzięki czemu elementy da się łatwo rozdzielić.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
110042
Nowy
 • FSC certyfikat
  TAK
 • Cosmebio
  TAK
 • Testowany dermatologicznie
  TAK
 • ean13
  3700847800708
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Farby do malowania twarzy RYCERZ i SUPERBOHATER, Zestaw do makijażu dla dzieci, 3x2,5 g, COSMEBIO, Namaki

6 osób kupiło 11 sztuk

38,61 zł
Cena jednostkowa: 5 147,84 zł kg
Zadaj pytanie Zadaj pytanie

Zostań rycerzem lub superbohaterem dzięki zestawowi do makijażu, który zawiera paletę 3 kolorów (srebrny, niebieski, czarny), 2 modele makijażu i 1 pędzel.

Ten hipoalergiczny zestaw farb do malowania twarzy z certyfikatem COSMEBIO zawiera wszystko, czego potrzebujesz do zabawy.

Używanie produktów Namaki to świetna zabawa dla dzieci i rodziców. Możesz je wykorzystać na urodzinach dziecka, przy wspólnych zabawach w domu i na świeżym powietrzu. To również idealny pomysł w czasie festynów i wielu innych imprez.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...