Ekologiczne przetwory, dżemy, marynaty

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów, 300 g, Runoland

Posmakuj polskich przetworów z certyfikatem ekologicznym!

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów Runoland pochodzi wyłącznie z nieskażonych chemicznie obszarów Polski, z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne.

More details

Nowość!

8,96 zł

Już wkrótce w naszym sklepie

Porównaj!

Nie ma punktów za ten produkt.


 
Opis produktu

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów Runoland

Borówka jest drobną krzewinką, rosnącą w naszych lasach, a jej owoce to drobne czerwone kulki. Dojrzałe są bogate są w witaminy, sole mineralne i kwasy organiczne.

Owoce borówki brusznicy to cenne źródło:

  • witaminy A,
  • witaminy C,
  • soli mineralnych.

Inne ważne składniki to:

  • flawonoidy, które wzmacniają ściany naczyń i zapobiegają ich łatwemu pękaniu,
  • kwas benzoesowy, który ma działanie antyseptyczne.

Skład:

Ekologiczna borówka (Vaccinium vitis-idaea) (60%),ekologiczny cukier trzcinowy (25%), woda, substancja zagęszczająca – pektyna jabłkowa, regulator kwasowości – kwas askorbinowy

Borówka brusznica

Oprócz swych niepodważalnych zalet zdrowotnych, jest również idealnym dodatkiem do mięs. Idealnie komponuje się z kurczakiem grillowanym czy pieczonym, indykiem jak i dziczyzną. Wegetarianie również mogą się cieszyć smakiem borówki: doskonale pasuje do serów pleśniowy czy innych przekąsek, a także deserów.

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów marki RUNOLAND pochodzi wyłącznie z nieskażonych chemicznie obszarów naszego kraju. Gwarancją pozyskiwania jej owoców z czystych ekologicznie regionów jest certyfikat ekologiczny otrzymany od jednostki certyfikującej EKOGWARANCJA oraz częste kontrole jakościowe.

Ekologiczną borówkę firma RUNOLOAND pozyskuje jedynie z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne. Dzięki temu mamy pewność, że nasza borówka jest w pełni naturalna i zdrowa podobnie jak wszystkie składniki użyte do jej przyrządzenia.

Runoland

Runoland to lokalny, polski producent przetworów. Działa od 1992 roku w Górze w województwie dolnośląskim.

  • W produktach Runolandu znajdują się tylko naturalne składniki. Przetwory nie zawierają barwników czy aromatów. Dzięki minimalnej obróbce termicznej żywność użyta w produkcji zachowuje jakość i bogactwo witamin.
  • Dostawcami surowców są sprawdzeni, lokalni rolnicy. Dodatkowo jakość składników i produktów jest sprawdzana w przyzakładowym laboratorium.
  • Wyróżnikiem produktów słodkich Runoland jest wysoka zawartość owoców.
  • Część produktów w ofercie Runolandu jest ekologicznych, co oznacza, że spełniają dodatkowe wysokie kryteria jakości i sposobu uprawy składników.

Od roku 2005 posiadamy corocznie odnawiany certyfikat ekologiczny. Zapewnia on, że kupowane u nas produkty pochodzą z upraw rolnictwa ekologicznego, co wpływa na ich wysoką jakość.

Jednostką certyfikującą naszą przetwórnie jest najstarsza jednostka zajmująca się ekologią w Polsce: Ekogwarancja.

Ekologia to nie moda, to styl życia, dbałość o zdrowie i o środowisko, to myślenie o przyszłości w sposób dojrzały i odpowiedzialny. Właśnie te rzeczy skłoniły firmę Runoland do rozpoczęcia w naszym zakładzie przetwórstwa ekologicznego.

 
Cechy/certyfikaty/inne
Żywność EkologicznaTAK
Oil Palm FreeTAK
Polecają OrganiczniTAK

Napisz opinię

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów, 300 g, Runoland

Posmakuj polskich przetworów z certyfikatem ekologicznym!

Ekologiczna borówka do mięs, serów i deserów Runoland pochodzi wyłącznie z nieskażonych chemicznie obszarów Polski, z lasów, w których przez co najmniej 3 lata nie były stosowane żadne opryski ani środki chemiczne.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie