Do rąk i stóp

Mydło w kostce z NANO SREBREM i białą glinką, idealne do gojenia się ran poporodowych, 100 g, Kropla Zdrowia

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

More details

453
Nowość!

11,99 zł

- +

Nie ma punktów za ten produkt.


 
Opis produktu

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną. 

Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory, nie wysuszając skóry. Łagodzi podrażnienia u osób z podrażnioną, ze skłonnością do atopii i atopową skórą, zmniejsza odczucie pocenia się oraz zmniejsza odczucie przetłuszczenia skóry łojotokowej.

Poprzez synergiczne działanie dwóch składników aktywnych – nanosrebra i białej glinki -  mydło przeznaczone jest do stosowania w profilaktyce, zapobieganiu występowania oraz łagodzeniu chorób skóry, a także we wspomaganiu leczenia już istniejących zmian chorobowych skóry.

 

Nanosrebro jest znane przede wszystkim ze swoich silnych właściwości bakteriobójczych, grzybobójczych oraz odkażających. Jest bezpieczne, nietoksyczne, działa jak antybiotyk zabijając ponad 650 patogenów. Niszczy grzyby i pleśń, zabija pasożyty. Wspomaga rozwój komórek, nie akumuluje się w organizmie. Co ważne nie podrażnia błon śluzowych i  nie zawiera wolnych rodników. Działa przeciwzapalne, nie reaguje z lekami. Wzmacnia naturalną odporność organizmu.

 

Produkt został przebadany laboratoryjnie i dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Podczas badań nie stwierdzono żadnych reakcji uczuleniowych u człowieka i działania miejscowo drażniącego. 

 

Wyrób został zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych jako wyrób medyczny klasy I. 

Wyrób naturalny nie zawiera w składzie parabenów, silikonów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, substancji z upraw modyfikowanych genetycznie, barwników, kompozycji zapachowych

 

Przewidziane zastosowanie wyrobu:

 • Wspomagająco w leczenie trądziku, w tym trądziku różowatego,
 • Wspomagająco w leczeniu chorób łojotokowych skóry,
 • Wspomagająco w leczeniu atopowego zapalenia skóry,
 • Wspomagająco w leczeniu alergii skórnych,
 • Wspomagająco w leczeniu już istniejących zmian chorobowych skóry,
 • Ochronnie w pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej,
 • W przeciwdziałaniu występowania podrażnień u osób ze skórą wrażliwą, alergiczną i skłonną do podrażnień,
 • W profilaktyce i ochronnie do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry wokół stomii,
 • W profilaktyce i ochronnie do mycia skóry pacjentów z problemem nietrzymania moczu i/lub kału,
 • Dla osób z problemem nadmiernej potliwości.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników mydła
Nie stosować u osób z uszkodzoną skórą i/lub przerwaniem ciągłości skóry

SKŁAD:

Sól sodowa oleju palmowego, Sól sodowa oleju palmowego z nasion, , Woda, Gliceryna, Kwasy tłuszczowe oleju palmowego, Chlorek sodu, Kwasy tłuszczowe oleju palmowego z nasion, Etylenodiaminotetraoctan tetrasodu, Sól tetrasodowa kwasu etidronowego, Polioksypropylenowo-polioksyetylenowy eter alkoholu cetylowego, Glinka biała, Olejek lawendowy, Nanosrebro, Ditlenek tytanu, Linalol, d-Limonen.

 

Napisz opinię

Mydło w kostce z NANO SREBREM i białą glinką, idealne do gojenia się ran poporodowych, 100 g, Kropla Zdrowia

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

Napisz opinię

 
Opinie(1)
2016-02-02
Komentarz użytkownika

Bardzo polecam mydełko. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Idealne do gojenia się ran. Świetnie sprawdza się przy trądziku.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)

Napisz swoją opinię!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie