compare Porównaj (0)

Nie masz konta?

Zarejestruj się
Płyn Lśniące szyby i lustra, w słoiku, Grejpfrut z miętą, Zero Waste, 900 ml, Klareko
search
Płyn Lśniące szyby i lustra, w słoiku, Grejpfrut z miętą, Zero Waste, 900 ml, Klareko
search

“Ziemi nie dzie­dziczy­my po naszych rodzi­cach, pożycza­my ją od naszych dzieci.”
Chief Washakie – wódz plemienia Shoshone

Płyn Lśniące szyby i lustra w duchu Zero Waste.

Prosto z Warmii:

 • bezpieczny dla ludzi i środowiska,
 • ekologiczny i wegański,
 • z dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych,
 • w duchu ZERO WASTE,
 • w szklanym opakowaniu z metalowym wieczkiem,
 • bez zbędnych etykiet.

KLAREKO Zero Waste czyli całkowicie eliminujemy sztuczne opakowania, by dać oddech Matce Ziemi. A sam płyn…

Po użyciu umożliwi ci przejrzyście spojrzeć na świat. Nie zapomnij wstrząsnąć płynu przed przed użyciem – w ten sposób uaktywnisz dobroczynne naturalne olejki eteryczne. Olejki te dobrałyśmy starannie, dbając o ich najwyższą jakość. Uniknęłyśmy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Sposób użycia:

Po prostu spryskaj czyszczoną powierzchnię i wytrzyj do sucha. W razie silniejszych zabrudzeń powtórz czynność raz jeszcze. Pamiętaj, by używać małej ilości płynu. Jeśli na płyn zaczyna “mazać się” na szkle jest to znak, że używasz go za dużo. Nie zapomnij wstrząsnąć płynu przed przed użyciem.

EKO składniki i Opakowanie Zero Waste:

Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Szyby i Lustra zapakowałyśmy w szklany słoik z metalowym wieczkiem i wyeliminowałyśmy etykiety.

Zawiera w sobie: Woda, wodny roztwór kwasu octowego, alkohol izopropylowy, naturalne olejki eteryczne*… i to wszystko.

*Wersja Różowy Grejpfrut Mięta zawiera olejek grejpfrutowy (LIMONENE).

Dokładamy wszelkich starań, by Kosmetyki Dla Domu KLAREKO były bezpieczne. Pomimo to, u niektórych osób uczulonych na poszczególne składniki, mogą występować reakcje alergiczne.

EKOLOGICZNE ŚRODKI CZYSTOŚCI

Manufakturę Kosmetyków dla domu KLAREKO stworzyłyśmy w zielonym sercu Polski, na malowniczej Warmii. KLAREKO to połączenie potrzeby działania oraz miłości do Rodziny i Matki Ziemi. Udoskonalając sprawdzone receptury Babć i używając wyłączenie ekologicznych składników, komponujemy bezpieczne dla ludzi i środowiska Kosmetyki Dla Domu. Łączymy je z dobrodziejstwem aromaterapii.

Manufaktura kosmetyków dla domu, stworzona przez zakręcone na punkcie natury Karinę i Martę.

Po wielu próbach i testach możemy powiedzieć oficjalnie „Przygotowałyśmy serię kosmetyków dla domu KLAREKO” i chcemy się nimi z Wami podzielić. Stworzyłyśmy skuteczne nieszkodliwe dla ludzi i środowiska środki czystości z dobrodziejstwem naturalnych olejków eterycznych.

W składzie naszych produktów znajdziecie wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy uzyskujemy starannie dobierając tylko naturalne olejki eteryczne. Niebezpieczne związki to rozwiązanie nie dla nas.

Dlatego z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że nasze produkty to nie kolejne ekologiczne środki czystości, tylko prawdziwe Kosmetyki Dla Domu. Dzięki nim faktycznie troszczycie się o swój dom. Teraz Wy możecie wziąć sprawy w swoje ręce!

Dzięki Kosmetykom Dla Domu Klareko dbacie o bezpieczną czystość swojego otoczenia. Po raz pierwszy, podczas codziennego sprzątania, macie możliwość korzystania z dobrodziejstwa naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z nadzwyczaj bezpiecznymi substancjami. Zadbałyśmy o to, aby codzienne sprzątanie pozytywnie wpływało na zdrowie i dobre samopoczucie Wasze i Waszych bliskich oraz naszej Matki Ziemi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze

Zaloguj się
Nowy
 • Ilość w kartonie
  6
 • Produkt Naturalny
  TAK
 • Zapach Naturalny
  TAK
 • W szklanym opakowaniu
  TAK
 • ean13
  5906874939680
Zobacz więcej

Inne produkty tej marki

Płyn Lśniące szyby i lustra, w słoiku, Grejpfrut z miętą, Zero Waste, 900 ml, Klareko

69 osób kupiło 110 sztuk

22,67 zł
Cena jednostkowa: 25,17 zł litr
Zadaj pytanie Zadaj pytanie

KLAREKO Zero Waste czyli całkowicie eliminujemy sztuczne opakowania, by dać oddech Matce Ziemi. A sam płyn po użyciu umożliwi ci przejrzyście spojrzeć na świat. Nie zapomnij wstrząsnąć płynu przed przed użyciem – w ten sposób uaktywnisz dobroczynne naturalne olejki eteryczne. Olejki te dobrałyśmy starannie, dbając o ich najwyższą jakość. Uniknęłyśmy tym samym sztucznych kompozycji zapachowych, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

W magazynie
Koszt dostawy od 3,99 zł! Darmowa dostawa: od 150 zł!

Zobacz także

Ładowanie...