Cienie, tusze, kredki do oczu i brwi, eyelinery

Organiczny Eyeliner, Head Line, 4,5 ml, oOlution

Z łatwością zintensyfikuj swój wygląd dzięki Head Line. Ten liner jest bardzo łatwy w aplikacji dzięki bardzo cienkiej końcówce, szybko schnie i przede wszystkim utrzymuje się przez cały dzień! Zadba o Twoje oczy i rzęsy dzięki synergii naturalnych składników.

More details

103,99 zł

Cena jednostkowa: 23 108,89 zł za litr

- +

Porównaj!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


 
Nasza opinia i skład:

Organiczny Eyeliner, Head Line, 4,5 ml, oOlution

Z łatwością zintensyfikuj swój wygląd dzięki Head Line. Ten eyeliner jest bardzo łatwy w aplikacji dzięki bardzo cienkiej końcówce, szybko schnie i przede wszystkim utrzymuje się przez cały dzień! Zadba o Twoje oczy i rzęsy dzięki synergii naturalnych składników.

Head Line zawiera 26 roślin ekologicznych:

 • rośliny o działaniu ochronnym:
  Cornflower extract, Birch extract, Brunelle extract, Bearberry extract, Cocoa extract, Chamomile extract, Centella asiatica extract, Chlorella extract, Euphrasia extract, Ginkgo biloba extract, Marshmallow extract, Witch hazel extract, Helichrysum extract, Ivy extract, Horse Chestnut extract, Sweet Clover extract, Mimosa tenuiflora extract, Blackberry extract, Blueberry water, Hazelnut extract, Wild Pansy extract, Holly extract, Spirulina extract, Sunflower extract, Vine extract

Legenda: Ekologiczne oleje i masła roślinne - Ekologiczne ekstrakty roślinne - 100% naturalne proszki - Ekologiczna woda owocowa - Ekologiczne olejki eteryczne - Inne składniki pochodzenia naturalnego i gwarantowane, niepochodzące z oleju palmowego

CI 77499, Blueberry water, Glycerin (moisturizer), Horse Chestnut extract, Marshmallow extract, Bearberry extract, Birch extract, Cornflower extract, Centella asiatica extract, Chlorella extract, Chamomile extract, Hazelnut tree extract, Euphrasia extract, Ginkgo biloba extract, Witch hazel extract, Ivy extract, Sunflower extract, Immortelle extract, Melilot extract, Peppermint extract, Mimosa extract, Blackberry Extract, Brunella Extract, Holly Extract, Spirulina Extract, Cocoa Extract, Wild Pansy Extract, Vine Extract, Sodium Levulinate (Natural preservative), Sclerotium rolfssii Gum (Thickener), Citric acid (pH regulator), Phenethyl alcohol (Co-preservative), Xanthan gum (Thickener), Sodium anisate (Natural preservative), Alcohol, Sodium hydroxide (pH regulator), Levulinic acid (Maintenance agent).

Sposób użycia:

Nakładaj eyeliner od wewnętrznego kącika oka i wzdłuż powieki do zewnętrznego kącika, blisko krawędzi rzęs. Delikatnie podkreśl nasadę rzęs, aby uzyskać intensywny, naturalny wygląd lub zagęszczaj kreskę według własnego uznania!

Firma oOlution

Powstała w 2010 roku z pragnienia założycielki Anne-Marie Gabelica do tworzenia kosmetyków bez żadnych kompromisów, z szacunkiem zarówno do naszej skóry jak i do planety.

Produkty oOlution są bogate w unikalną różnorodność roślin, zawierają od 20 do 70 aktywnych składników, są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie, wyprodukowane we Francji, bez oleju palmowego i bez składników wypełniających.

Pozwól swojej skórze wybrać to, czego potrzebuje:

Każda skóra jest inna i nie reaguje w ten sam sposób ani w sposób systematyczny na różne składniki. Jeśli dziś potrzebuje olejku z marchwi, może jutro będzie miała większe zapotrzebowanie na wodę cytrynową, która rozjaśni Twoją cerę? Twoja skóra nie ma tych samych potrzeb i tych samych drobnych problemów każdego dnia. Oferując jej różnorodność w 100% naturalnych składników, masz w rękach wszystko, czego potrzebujesz!

Nasze rośliny są: nawilżające, regenerujące, łagodzące, przeciwzapalne, detoksykujące, przywracające równowagę, oczyszczające, matujące, przeciwutleniające, przeciwstarzeniowe, ujędrniające, przeciw przebarwieniom, wypełniające, rozświetlające, przeciw zmęczeniu, przeciw cieniom pod oczami.

Lista składników, których nie używamy:

 • 0% składników wypełniających.
  Wypełnianie produktu pielęgnacyjnego składnikami, które nie są potrzebne skórze i/lub są problematyczne dla środowiska, mówimy im stanowcze nie! W produktach do pielęgnacji skóry firmy oOlution każdy składnik i/lub składnik aktywny jest korzystny dla naszej skóry i w 100% naturalny.
 • 0% niebezpiecznych lub kontrowersyjnych składników.
  Jest nie do pomyślenia, aby firma oOlution tworzyła receptury ze składników szkodliwych dla naszej skóry i zdrowia. Dlatego nasze produkty nie zawierają składników syntetycznych ani substancji zaburzających gospodarkę hormonalną.
 • 0% oleju palmowego i pochodnych.
  Jesteśmy pierwszą marką kosmetyczną na świecie, która kategorycznie odmawia stosowania oleju palmowego i jego pochodnych we wszystkich naszych produktach. W 2013 roku otrzymaliśmy nagrodę „Coup de coeur du jury” przyznawaną przez francuskie Ministerstwo Ekologii. Olej palmowy w kosmetykach stanowi 23% światowej produkcji. Uprawa palm jest odpowiedzialna za niszczenie bioróżnorodności w Indonezji i Afryce. W kosmetyce jest niestety wykorzystywana jako „wypełniacz” do tworzenia tańszych produktów do pielęgnacji skóry.
 • 0% produktów pochodzenia zwierzęcego: produkty wegańskie i wolne od okrucieństwa.
  Żadne zwierzę nie zostało, nie jest i nie zostanie wykorzystane ani skrzywdzone podczas tworzenia naszych produktów.

Etykieta Slow Cosmetics®

oOlution jest jednym z pionierów Slow Cosmetics®! Ruch Slow Cosmetics promuje ekologiczną i odpowiedzialną konsumpcję kosmetyków.

Sekret produkcji:

Większość naszych produktów powstaje w okolicach Aix-en-Provence lub w Alpach Wysokich.

Obserwacja natury i jej zrozumienie jest jedną z podstawowych zasad oOlution. Rolnictwo ekologiczne opiera się na tej samej idei rozumienia natury i ograniczonej interwencji człowieka. Dlatego wszyscy nasi producenci posiadają certyfikaty ekologiczne lub są pozyskiwani w sposób zrównoważony.

Na przykład nasz ekstrakt z maku, który można znaleźć w Feet Good, jest produkowany w pobliżu Gap przez rolnika ekologicznego. Olej buriti w oleju Lala, Plump It lub Beat It jest dziko zbierany. 70% naszych składników jest uprawianych we Francji, aby uzyskać świeże składniki, które spełniają najsurowsze normy ekologiczne. W przypadku składników produkowanych za granicą z taką samą starannością dba się o jakość. Tak jest na przykład w przypadku oleju kokosowego, który pochodzi z grupy ekologicznych rodzinnych gospodarstw na Filipinach.

 • Procesy produkcyjne uwzględniają dobroczynne działanie poszczególnych składników, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości dla skutecznej pielęgnacji.
 • Wszystkie oleje i masła roślinne są produkowane ekologicznie i są ekstrahowane przez pierwsze tłoczenie na zimno. Tłoczenie na zimno jest najszlachetniejszą metodą, ponieważ nie przegrzewa składnika, dzięki czemu zachowuje wszystkie jego zalety.
 • Wszystkie olejki eteryczne obecne w naszych produktach do pielęgnacji skóry są również produkowane ekologicznie, podobnie jak wody kwiatowe. Są starannie przetwarzane, aby zachować wszystkie ich zalety i różnorodność składników aktywnych. Destylacja z parą wodną umożliwia ekstrakcję olejków eterycznych i wód kwiatowych z roślin pod niskim ciśnieniem.
 • Aby zapewnić Twojej skórze to, czego najbardziej potrzebuje, techniki produkcji i ekstrakcji są badane i oceniane, ponieważ oOlution chce oferować tylko najlepsze składniki. Praca na zimno ma zapewnić zachowanie wszystkich aktywnych składników olejków i roślin. Mydła poddawane są takiej samej obróbce jak oleje roślinne, a także są obrabiane na zimno. Zmydlanie na zimno wytwarza mydło, które intensywnie chroni i odżywia skórę.

Współpraca z ESATs i TerraCycle

Współpraca z ESAT polega na uczestniczeniu w zawodowej integracji osób niepełnosprawnych, ta inicjatywa również rozwinęła się odkąd współpracujemy z 3 ośrodkami. Wszystkie zwracane nam butelki i słoiki są wysyłane do tych ośrodków w celu umycia i ponownego użycia.

Opakowania jednorazowe, takie jak np. tuby, są wysyłane do TerraCycle, firmy specjalizującej się w upcyklingu odpadów. Odpady są przekształcane w użyteczne przedmioty (takie jak meble ogrodowe).

 
Cechy/certyfikaty/inne
Ilość w kartonie12
Produkt NaturalnyTAK
Zapach NaturalnyTAK
Oil Palm FreeTAK
Slow CosmeticsTAK

Napisz opinię

Organiczny Eyeliner, Head Line, 4,5 ml, oOlution

Z łatwością zintensyfikuj swój wygląd dzięki Head Line. Ten liner jest bardzo łatwy w aplikacji dzięki bardzo cienkiej końcówce, szybko schnie i przede wszystkim utrzymuje się przez cały dzień! Zadba o Twoje oczy i rzęsy dzięki synergii naturalnych składników.

Napisz opinię

Produkty powiązane, warto zainteresować się także:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie