Jogurt do ciała, Mango, 250ml, Good on You
Z Body Yogurt Mango Twoja codzienna pielęgnacja stanie się przyjemnością. Ten szybko wchłaniający się balsam pozostawia skórę miękką i odżywioną, a także pozostawia delikatny zapach.
- Skóra miękka jak nigdy dotąd: Pożegnaj się z suchą skórą – poczuj się gładko i pewnie.
- Lekka jak piórko konsystencja: Żadnego lepkości – po prostu bezproblemowa pielęgnacja.
- Delikatny, luksusowy zapach: Zapach, który gwarantuje komplementy.
- Delikatny dla wszystkich typów skóry: Nie podrażnia nawet skóry wrażliwej.
- Szybkie rezultaty: Promienny blask, który zachwyca natychmiast.
Rewolucyjna pielęgnacja nawilżająca
Głęboko skuteczny, szybko się wchłania, długotrwały!
Głębokie nawilżenie: Lekka emulsja przenika przez barierę ochronną skóry i dociera bezpośrednio do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wspiera naturalną równowagę nawilżenia.
Wygładzanie struktury skóry: Dzięki optymalnemu dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych struktura skóry zostaje wzmocniona od wewnątrz – szorstkie, suche obszary stają się widocznie gładsze.
Natychmiastowe wchłanianie: Innowacyjna konsystencja dopasowuje się do skóry i wchłania w ciągu kilku sekund, transportując wilgoć bezpośrednio do głębszych warstw. Dzięki temu skóra pozostaje miękka i jedwabiście gładka przez cały dzień.
Długotrwała pielęgnacja: Zwiększone nawilżenie redukuje uczucie ściągnięcia, a skóra zachowuje swoją naturalną elastyczność – zapewniając zdrowy i promienny wygląd.
Olej migdałowy i olej z awokado
Długotrwałe nawilżenie
Unikalne połączenie oleju migdałowego i oleju z awokado w naszych jogurtach do ciała zapewnia skórze intensywne nawilżenie i niezbędne składniki odżywcze. Olej migdałowy , bogaty w witaminę E i niezbędne kwasy tłuszczowe, łagodzi i chroni skórę, zmiękcza ją oraz pomaga zmniejszyć suchość i uczucie ściągnięcia. Olej z awokado , znany ze swoich głębokich właściwości pielęgnujących, jest bogaty w przeciwutleniacze i witaminy, które odżywiają skórę i nadają jej naturalny blask. Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja pozostawia skórę jedwabiście gładką bez uczucia lepkości – to luksusowa pielęgnacja, która rozpieszcza i nadaje skórze blasku.
Aplikacja
Stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. Delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Idealny do szybkiego nawodnienia.
INCI
Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Dimethicone, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.
-
Odpowiednie dla weganTAK
-
Nietestowany na zwierzętachTAK
-
ean134260491224163
Producent JM Nature GmbH Angersbachstraße 20 34127 Kassel Niemcy amina@jmnature.com ++49 ( 0)561 997928-07
www.jmnature.com
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przepłucz je wodą. Nie stosuj na uszkodzoną lub podrażnioną skórę ani w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnień lub reakcji alergicznych przerwij stosowanie. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Musisz być zalogowany aby móc dodawać komentarze
Zaloguj się