Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Wydawnictwo Gaj

Zdrowie i ekologia - to tematy, które od 1993 roku staramy się przybliżać czytelnikom poprzez całą gamę naszych wydawnictw.

Zdrowie i ekologia - to tematy, które od 1993 roku staramy się przybliżać czytelnikom poprzez całą gamę naszych wydawnictw.


 


Naszą specjalnością są poradniki dotyczące zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. Najbardziej popularna pozycja z naszej oferty to Ekologiczny Poradnik Księżycowy.


Wydajemy także czasopisma Eko Arka (poradnik dla rolników ekologicznych, dostępny w prenumeracie) i Biokurier (bezpłatny poradnik dla konsumentów produktów ekologicznych i producentów z branży ekologicznej, dostępny w sklepach z żywnością eko).


Nasze serie wydawnicze:


  • Słynne Leki i Porady: poradniki z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego stylu życia. Książki dostępne są co dwa miesiące w salonikach prasowych sieci RUCH, w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

  • Ekologiczna Apteczka Zdrowia: czym jest żywność ekologiczna? Jakie są jej zalety? Gdzie jej szukać? Jak poznać? O tym wszystkim piszemy w poradnikach z tej serii. Książki dostępne są w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

  • Bioblioteczka Rękodzieła Ekologicznego "EKO SMAK": jak samodzielnie przyrządzić pyszny domowy chleb czy ser? Z naszymi poradnikami jest to proste. Przekazujemy wiedzę i doświadczenie rolników ekologicznych z całej Polski. Książki dostępne są w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

Założycielem Wydawnictwa Gaj był Zbigniew Przybylak (1953-2012), dziennikarz i pasjonat ekologii, rolnictwa ekologicznego, ziołolecznictwa oraz tradycji. Twórca Ekologicznego Poradnika Księżycowego.


Firma Eko Media Karol Przybylak jest prawnym kontynuatorem działań Wydawnictwa Gaj, założyciela Wydawnictwa Gaj.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie