Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  Wydawnictwo Gaj

Zdrowie i ekologia - to tematy, które od 1993 roku staramy się przybliżać czytelnikom poprzez całą gamę naszych wydawnictw.

Zdrowie i ekologia - to tematy, które od 1993 roku staramy się przybliżać czytelnikom poprzez całą gamę naszych wydawnictw.


 


Naszą specjalnością są poradniki dotyczące zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej. Najbardziej popularna pozycja z naszej oferty to Ekologiczny Poradnik Księżycowy.


Wydajemy także czasopisma Eko Arka (poradnik dla rolników ekologicznych, dostępny w prenumeracie) i Biokurier (bezpłatny poradnik dla konsumentów produktów ekologicznych i producentów z branży ekologicznej, dostępny w sklepach z żywnością eko).


Nasze serie wydawnicze:


  • Słynne Leki i Porady: poradniki z zakresu medycyny naturalnej i zdrowego stylu życia. Książki dostępne są co dwa miesiące w salonikach prasowych sieci RUCH, w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

  • Ekologiczna Apteczka Zdrowia: czym jest żywność ekologiczna? Jakie są jej zalety? Gdzie jej szukać? Jak poznać? O tym wszystkim piszemy w poradnikach z tej serii. Książki dostępne są w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

  • Bioblioteczka Rękodzieła Ekologicznego "EKO SMAK": jak samodzielnie przyrządzić pyszny domowy chleb czy ser? Z naszymi poradnikami jest to proste. Przekazujemy wiedzę i doświadczenie rolników ekologicznych z całej Polski. Książki dostępne są w wybranych sklepach z żywnością ekologiczną oraz na naszej stronie internetowej.

Założycielem Wydawnictwa Gaj był Zbigniew Przybylak (1953-2012), dziennikarz i pasjonat ekologii, rolnictwa ekologicznego, ziołolecznictwa oraz tradycji. Twórca Ekologicznego Poradnika Księżycowego.


Firma Eko Media Karol Przybylak jest prawnym kontynuatorem działań Wydawnictwa Gaj, założyciela Wydawnictwa Gaj.

More
Porównać 0

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie