Kategorie

Lista produktów i opis tego producenta  CO COA

Nasza przygoda z wyrobem czekolady

zapoczątkowana została fascynacją surowymi ziarnami kakaowca. Mimo że na świecie cieszyły się one sławą najsilniejszego antyoksydantu, do niedawna było to dobro całkowicie niedostępne w Polsce. 

Nasza przygoda z wyrobem czekolady


zapoczątkowana została fascynacją surowymi ziarnami kakaowca. Mimo że na świecie cieszyły się one sławą najsilniejszego antyoksydantu, do niedawna było to dobro całkowicie niedostępne w Polsce. Nasza pasja i chęć przedstawienia surowej odmiany peruwiańskiego kakao polskim konsumentom znalazła odzwierciedlenie w stworzonej przez nas marce COCOA.


Produkcja oferowanej przez nas surowej czekolady odbywa się w małej manufakturze objętej systemem kontroli i certyfikacji w rolnictwie ekologicznym. Właśnie w tym zakładzie ziarna kakaowca zaczynają swoją transformację w pieszczącą zmysł tabliczkę naturalnej czekolady (więcej o metodach produkcji przeczytasz w zakładce Proces produkcji).


Wszystkie surowce, z których korzystamy pochodzą bezpośrednio od farmerów lub spółdzielni rolniczych prowadzących uprawy ekologiczne potwierdzone licznymi certyfikatami, w tym certyfikatami rolnictwa ekologicznego przyznawanymi przez Unię Europejską.


Także dzięki bezpośredniemu importowi możemy uniknąć marży pośredników i zaoferować zawsze świeże produkty po atrakcyjnych cenach.

More

Brak produktów

To be determined Przesyłka (domyślna 1)
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem:

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj Zamówienie